ТОВ "Ветмаркет"

Ветмаркет засновано у 2016 році. Компанія продає ветеринарні препарати, інструментарій та обладнання для тваринництва. Окрім того, ми робимо покупки зручними та приємними.

На наш погляд, постачальник має бути компетентним та зацікавленим в результаті від запропонованих рішень. Нам важливо розуміти потреби клієнта, спілкуватись з ним на рівні вирішення задач. Для чого потрібен препарат? Як його будуть застосовувати? Чому обрано саме його? До нас звертаються не тому, що ми ще одна компанія-постачальник, а тому що ми допомагаємо визначити причини та підібрати необхідні препарати.

В 2017 році ми запустили інтернет-магазин і постарались зробити його зручним для користувачів. Всі товари мають ряд характеристик: для яких тварин призначені, яка діюча речовина, яка форма випуску, в який спосіб застосовується, для лікування чи профілактики яких хвороб призначений.
Формат інтернет-магазину спрощує вибір, робить його точним та наглядним.

Велику увагу ми приділяємо оригінальності товарів. Наші постачальники - це виробники та імпортери.

Додаткову цінність інтернет-магазину ми бачимо у відкритості та доступності інформації. На всі товари у магазині виставлені рекомендовані постачальниками ціни для кінцевого споживача.

Контактая информация

  • Регион: Украина, Киевская обл., Вышгород
  • Адрес: 07300, вул. Межигірського Спаса, 6
  • Телефоны: +380443607139, +380443607149
  • Email:   Вебсайт: https://vetmarket.ltd/

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!