Салон тротуарної плитки MELIUS

Салон тротуарної плитки «Melius» – єдиний в Вінницькому регіоні де представлена високоякісна продукція найкращих в Україні заводів-виробників: ПБГ Ковальська, яка представляє ТМ «Авеню» та «Авеню Декор» (м. Київ), ТОВ “Золотой мандарин Квадра” (м. Обухів), «ТзОВ Магік» (м. Львів), ТОВ «Озон» (м. Львів).
Асортимент салону налічує більше 100 видів тротуарної плитки. Тут ви також зможете підібрати в єдиному стилі та кольоровій гамі збірні елементи паркану, які гармонічно поєднаються з обраною тротуарною плиткою.
Наша продукція вже багато років користується успіхом як у приватному секторі, так і в громадській зоні. Надійно служить на вході до кав’ярень та ресторанів, промислових ділянках та у місцях відпочинку. У м. Вінниця нашу продукцію ви можете зустріти на набережній «ROSHEN», Площі ім. Коцюбинського, ТЦ «Ізумруд», на території котеджного містечка «Версаль», піцерії «Челентано», заправки «WOG» та ін.
Ми впевнені, що зможемо задовільнити навіть найвибагливішого клієнта за рахунок безперебійної поставки товару, невичерпних складських запасів, гарантованої якості продукції, зручного місця розташування, професійної консультації та широкого вибору продукції.

Контактая информация

  • Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
  • Адрес: вул. Магістратська, 156а 21000
  • Телефоны: +380673344055
  • Email:   Вебсайт: http://melius.vn.ua/

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!