Безпечні маркети: EDIN про організацію площ роздрібних магазинів в період карантину

31 серпня, 2020

Досвід роботи з ТОПовими рітейлерами країни сформував детальне розуміння їх потреб та практик, які вони впроваджують у різних умовах ведення бізнесу, зокрема й в умовах карантину. 

Як сьогодні працюють офлайнові магазини? Які необхідні заходи для захисту відвідувачів, персоналу, та продукції застосовують рітейлери? 5 обов’язкових порад магазинам як організувати робочий простір:

  1. Персонал — обличчя компанії. Відвідуючи маркет, покупці, в першу чергу, звертають увагу наскільки самі працівники дотримуються захисних заходів, адже саме вони розкладають товари, торкаються готівки. Обов’язково забезпечте персонал масками, рукавицями, антисептичними засобами. Встановіть захисний екран біля каси — це зменшить ризик при контакті касирів та покупців. 

  2. Готові онлайн-замовлення. Дозвольте клієнтам користуватися послугами інтернет-магазину та формувати свої замовлення в онлайні, а в офлайнових точках просто забирати вже сформовані пакети. Організуйте пункт видачі, який буде комфортним та безпечним. Таким чином у вас буде менше скупчення людей, а покупці можуть не ризикувати та економити свій час. 

  3. Візуальні правила. Хоча всі й пам’ятають про дистанцію та маски, проте не завжди це можливо проконтролювати. Біля антисептиків важливо повісити яскраві таблиці, по периметру нагадування про безпечну відстань та рекомендації носити маски.

  4. Перепланування площ. Вузькі проходи, маленька кількість кас та вагів у залі створюють скупчення покупців, які заважають дотримуватися необхідної дистанції. Важливо раціонально оцінити приміщення, продумати, чи можливо скоротити кількість стелажів, перерозподілити продукцію. Також, ймовірно, варто контролювати кількість відвідувачів у магазині.

  5. Каси самообслуговування. Навіть дві каси зможуть спростити роботу персоналу та уникнути черг. Проте, важливо не забувати, що такі апарати тим більше потребують дезінфекційного оснащення та мають оброблятися ще частіше.

Yulia Zakharova
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!