Результати діяльності KSG Agro у 2021 р. підтверджені міжнародним аудитом компанії з ТОП-10 світових аудиторських мереж

23 січня, 2023

Результати діяльності KSGAgroу 2021 р. підтверджені міжнародним аудитом компанії Crowe, що входить до ТОП-10 світових аудиторських мереж.  CROWEвідома своїм висококваліфікованим обслуговуванням приватних та державних підприємств у всіх секторах економіки, зокрема, в аграрному, в сферах аудиту, оподаткування, консультування та ризиків.

«Завдяки сільськогосподарській діяльності Група має значні обсяги біологічних активів. Відповідно до консолідованого звіту про фінансовий стан, ці активи на кінець 2021 року становлять 39,4 млн дол. Чистий прибуток від біологічної трансформації за рік, що закінчився 31 грудня 2021 року, становить 7,3 млн. дол.», — зазначається у звіті.

«Передвоєнний рік став одним з найкращих в історії нашого холдингу, що й засвідчили міжнародні аудитори, — коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, — Завдяки вдалому підбору технологій та погоді, наші показники врожайності сільгоспкультур стали рекордними за попередні 10 років, а у сегменті свинарства ми отримали непогані показники оновлення стадаканадською генетикою Genesus, а також досягли високої динаміки приплоду поросят».

Польські інвестори дуже уважно слідкують за станом та розвитком українських компаній, які котуються на Варшавській фондовій біржі. Вони розуміють, що Україна переможе, а тому приділяють увагу фаховій оцінці фінансового та виробничого стану українських активів міжнародними аудиторськими компаніями.

Нагадаємо, що агрохолдинг KSG Agro за результатами 2021 р. у порівнянні з 2020 р. збільшив валовий дохід на 44% — з 21,3 до 30,7 млн. дол., а EBITDA у 2 рази — з 6,02 до 12,27. У зазначений період динамічними темпами зростали й інші фінансові показники KSG Agro. Так, операційний прибуток збільшився у 2,5 рази — з 4,3 до 10,7 млн. дол. А прибуток KSGAgroS.A. (Luxemburg), до якої входять всі компанії групи, до оподаткування склав 20,2 млн. дол.

ДОВІДКА

Crowe входить до ТОП-10 світових аудиторських мереж з понад 200-та незалежних бухгалтерських та консультаційних послуг у понад 130 країнах світу. CROWE представлена ​​у Люксембурзі трьома незалежними фірмами, C-CLERC S.A. (Аудит), FIDUO (Бухгалтерські та корпоративні послуги) та FC ADVISORY (Консультування з питань бізнесу та оподаткування), які тісно співпрацюють та налічують понад 50 співробітників та партнерів.

KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.

Пресс-служба KSG BANK
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!