Соціальний проект #СТАРТУЙСЬОГОДНІ - прийом заявок відкрито!

Соціальний проект #СТАРТУЙСЬОГОДНІ - прийом заявок відкрито! У Києві активно розпочав діяльність соціальний проект #СТАРТУЙСЬОГОДНІ. Відтепер, всі хто мають бізнес-ідею - мають шанс втілити її в життя
28 березня у прямому ефірі радіостанції «Европа плюс» офіційно оголошено початок першого етапу соціального проекту «Стартуй сьогодні».
Кожні 3 місяці соціально відповідальний бізнес, а саме організатор проекту - Група компаній SEOWAVE та партнери проекту веб-студії: Махаон, Ідейне рішення, Great Pro, Webkitchen Design, IT-MOKO та Vip design будуть розігрувати серед учасників проекту сертифікати на розробку власного сайту за напрямками діяльності: АТО, культура і туризм, освіта, спорт.
Перший етап конкурсу стосується напрямку «АТО», що покликаний розвивати бізнес ветеранів. Ветерани та їх сім’ї, які мають бізнес-ідею, але не мають достатнього коштів, щоб розпочати свій власний бізнес в мережі інтернет - відтепер мають унікальний шанс з допомогою проекту #СТАРТУЙСЬОГОДНІ розпочати власну діяльність.
Заявки за напрямком діяльності «АТО» подаються в форматі презентації власної бізнес-ідеї до 28 квітня включно на ресурс соціального проекту http://start.seowave.digital/. Основні вимоги щодо учасників вказані в договорі оферти (з нею учасники можуть ознайомитися перед відправкою презентації).
Контактные данные недоступны, так как срок актуальности объявления истек.

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!