RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15851

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


KSG Agro за 9 місяців 2023 р. збільшив EBITDA на 67%, виручку від реалізації на 16%

16 листопада, 2023  

За три квартали 2023 р. EBITDA агрохолдингу KSG Agro зросла на 67%, а виручка від реалізації на 16%. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу із посиланням на звіт KSG Agro, оприлюднений на Варшавській фондовій біржі.

Українці можуть недоотримати 10 млрд. дол. компенсацій за постраждале від агресії РФ житло

7 листопада, 2023  

Методику оцінки визначення шкоди, завданої Україні внаслідок збройної агресії РФ, необхідно доповнити, - йшлося на прес-конференції «Відновлення: оцінка збитків завданих РФ на кейсах Бучі». Інакше українці недоотримають 10 млрд.дол. за пошкоджене житло.


KSG Agro завершив збиральну кампанію соняшника із врожайністю 24ц/га

7 листопада, 2023  

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, завершили збиральну кампанію соняшника із врожайністю 24ц/га. Про це повідомила пресслужба компанії із посиланням на керівника рослинницького дивізіону агрохолдингу Дмитра Ємельченка.

KSG Agro розвиває свинокомплекс в Херсонській області

31 жовтня, 2023  

Агрохолдинг KSG Agro розвиває партнерську програму з одним із свинокомплексів в Бериславському районі Херсонської області. Про це повідомила пресслужба компанії.


54% всіх кібератак на Україну припадають на енергетику – експерт

30 жовтня, 2023  

54% всіх кібератак, що здійснювалися в першому півріччі 2023 року у відношенні України припадають на енергетику. Про це минулого тижня на «Українськиому Газовому Форумі» повідомив директор з IT та зв’язку ПАТ «Черкасиобленерго» Андрій Пилипчук.

«Миколаївоблнерго» - в трійці лідерів за меншостю скарг на живлення електроенергією у 2023 р.

30 жовтня, 2023  

За 9 місяців поточного року в «Держенергонагляді» зареєстровано 10 589 звернень/На першому місці за меншостю скарг Житомирщина, на другому Рівненщина, до трійки лідерів, не дивлячись на постійні обстріли, увійшла і Миколаївщина.


Инвестиции в недвижимость на Северном Кипре

30 жовтня, 2023  

Когда дело доходит до инвестиций, главное правило — это баланс между доходностью и безопасностью, а когда дело доходит до недвижимости на Северном Кипре, то кажется, что это относительно сбалансированный рынок

«Миколаївобленерго» відновило живлення 800 споживачів після нічного ракетного удару

23 жовтня, 2023  

Фахівці «Миколаївобленерго» станом на 13.00. 19 жовтня. відновило живлення електрикою 800 споживачів у Степівській громаді, де воно зникло після пошкоджень електромережі внаслідок ракетного удару ввечері 18 жовтня.


Кластер цифрової енергетики розпочинає фаховий акселератор «Енергетика сталого розвитку»

23 жовтня, 2023  

В жовтні цього року стартує студентський фаховий акселератор «Енергетика сталого розвитку», який ініціював, розробив та проведе кластер цифрової енергетики. До кластеру в он-лайн та офф лайн форматах можуть долучитися студенти енергетичних спеціальностей.

За результатами першого півріччя 2023 р. агрохолдингу KSG Agro РА «Експерт-Рейтинг» оновила кредитний рейтинг на рівні uaА+

11 жовтня, 2023  

За результатами першого півріччя 2023 р. агрохолдингу KSG Agro рейтингова агенція «Експерт-Рейтинг» оновила кредитний рейтинг за національною шкалою на рівні uaА+.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!