RSS Пресс-релізи

Пресс-релізи

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.

Компанія «Хенкель» в Україні увійшла до двадцятки найкращих роботодавців країни за результатами рейтингу Forbes Ukraine і Rоbota

13 травня, 2024  

Рейтинг складений за результатами опитування майже 42 000 співробітників із 200 українських компаній, а також за підсумками оцінювання двох десятків HR-експертів.

KSG Agro здійснює сівбу соняшника на площі 7,7 тис. га

6 травня, 2024  

Господарства, що входять до агрохолдингу KSG Agro, здійснюють сівбу соняшника на площі 7,7 тис. га. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу із посиланням на керівника рослинницького дивізіону KSG Agro Дмитра Ємельченка.


В KSG Agro проходять виробничу практику 25 студентів учбових закладів Дніпропетровщини

30 квітня, 2024  

В господарствах агрохолдингу KSG Agro проходять виробничу практику 25 студентів учбових закладів Дніпропетровщини. Про це повідомила пресслужба із посиланням на директора з персоналу KSG Agro Ірину Паливоду.

KSG Agro увійшов до ТОП-5 агрокомпаній рейтингу «Репутаційні АКТИВісти-2024»

22 квітня, 2024  

KSG Agro увійшов до ТОП-5 агрокомпаній Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти-2024». Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.


KSG Agro вводить до сівозміни коріандр

14 квітня, 2024  

Агрохолдинг KSG Agro у 2024 році вводить до сівозміни нову сільгоспкультуру – коріандр. Про це повідомляє пресслужба холдингу із посиланням на керівника рослинницького дивізіону компанії Дмитра Ємельченка.

Середня ціна на свиней в Україні зросла на 8,4%, - експерт KSG Agro

2 квітня, 2024  

Середня ціна на живих свиней в Україні в останні дні березня зросла на 8,4% до 58-60 грн.\кг. Після зниження на 11% попереднього тижня. Про це повідомила пресслужба KSG Agro з посиланням на комерційного директора холдингу Євгена Бадогіна.


Разблокирование прибыльных возможностей: Инвестиции в недвижимость на стадии строительства на севере Кипра

1 квітня, 2024  

Инвестирование в недвижимость на стадии строительства приобретает все большую популярность среди искушенных инвесторов, стремящихся получить существенную прибыль. Северный Кипр, благодаря своему быстроразвивающемуся рынку недвижимости, живописным побережь

KSG Agro розробив проєкт будівництва нового переробного заводу на Херсонщині

27 березня, 2024  

Агрохолдинг KSG Agro розробив проєкт будівництва нового заводу для сортування та переробки наслідків руйнацій на Херсонщині. Про це повідомила пресслужба компанії.


KSG Agro оновлює парк сільгосптехніки в рамках лізингових програм Таскомбанку

14 березня, 2024  

Агрохолдинг KSG Agro оновлює парк сільгосптехніки в рамках лізингових програм Таскомбанку. Про це повідомила пресслужба компанії.

Прифронтове «Миколаївобленерго» в 2023 спрацювало беззбитково

12 березня, 2024  

Попри пошкодження в результаті ворожих обстрілів рф 80% мереж , «Миколаївобленерго» змогло за підсумками 2023 року вийти на позитивний фінрезультат - 0,3 млн. А сума сплачених державі податків за 2 роки широкомасштабної агресії склала 0,67 млрд грнКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!