RSS Пресс-релізи

Пресс-релізи

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.

KSG Agro завершив розміщення облігацій компанії холдингу на суму 2,92 млн. дол.

28 листопада, 2023  

KSG Agro офіційно завершив розміщення облігацій компанії холдингу на суму 2,92 млн. дол. Про це повідомила пресслужба KSG Agro.

«Українські розподільні мережі» ініціювало навчання енергетиків сучасним методам діагностики енергообладнання

28 листопада, 2023  

АТ «Українські розподільні мережі» минулого тижня провело навчання сучасним методам діагностики енергообладнання для інженерів державних ОСР на базі АТ «Черкасиобленерго».


«Черкасиобленерго» до осінньо-зимного періоду відремонтувало 618 км. ліній електропередач та 359 підстанцій

28 листопада, 2023  

ПАТ «Черкасиобленерго» в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду (ОЗП) завершило ремонт 618 км повітряних ліній електропередач, 359 підстанцій, замінило 36 трансформаторів, розчистило 2700 км. Трас повітряних ліній.

KSG Agro за 9 місяців 2023 р. збільшив EBITDA на 67%, виручку від реалізації на 16%

16 листопада, 2023  

За три квартали 2023 р. EBITDA агрохолдингу KSG Agro зросла на 67%, а виручка від реалізації на 16%. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу із посиланням на звіт KSG Agro, оприлюднений на Варшавській фондовій біржі.


Українці можуть недоотримати 10 млрд. дол. компенсацій за постраждале від агресії РФ житло

7 листопада, 2023  

Методику оцінки визначення шкоди, завданої Україні внаслідок збройної агресії РФ, необхідно доповнити, - йшлося на прес-конференції «Відновлення: оцінка збитків завданих РФ на кейсах Бучі». Інакше українці недоотримають 10 млрд.дол. за пошкоджене житло.

KSG Agro завершив збиральну кампанію соняшника із врожайністю 24ц/га

7 листопада, 2023  

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, завершили збиральну кампанію соняшника із врожайністю 24ц/га. Про це повідомила пресслужба компанії із посиланням на керівника рослинницького дивізіону агрохолдингу Дмитра Ємельченка.


KSG Agro розвиває свинокомплекс в Херсонській області

31 жовтня, 2023  

Агрохолдинг KSG Agro розвиває партнерську програму з одним із свинокомплексів в Бериславському районі Херсонської області. Про це повідомила пресслужба компанії.

54% всіх кібератак на Україну припадають на енергетику – експерт

30 жовтня, 2023  

54% всіх кібератак, що здійснювалися в першому півріччі 2023 року у відношенні України припадають на енергетику. Про це минулого тижня на «Українськиому Газовому Форумі» повідомив директор з IT та зв’язку ПАТ «Черкасиобленерго» Андрій Пилипчук.


«Миколаївоблнерго» - в трійці лідерів за меншостю скарг на живлення електроенергією у 2023 р.

30 жовтня, 2023  

За 9 місяців поточного року в «Держенергонагляді» зареєстровано 10 589 звернень/На першому місці за меншостю скарг Житомирщина, на другому Рівненщина, до трійки лідерів, не дивлячись на постійні обстріли, увійшла і Миколаївщина.

Инвестиции в недвижимость на Северном Кипре

30 жовтня, 2023  

Когда дело доходит до инвестиций, главное правило — это баланс между доходностью и безопасностью, а когда дело доходит до недвижимости на Северном Кипре, то кажется, что это относительно сбалансированный рынокКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!