Компанія «В-Центр» гідно представила Україну на міжнародній виставці в Італії

Компанія «В-Центр» успішно прийняла участь у найбільшій міжнародній шкіряної виставці LINEAPELLE, яка відбулася 19-21 лютого 2020 року в Мілані, Італія. «В-Центр» став єдиним українським виробником, який представив свою продукцію на стенді в рамках даної виставки.
Виставка LINEAPELLE заснована в 1981 р і проходить двічі на рік (лютий і вересень) у виставковому центрі Мілана. LINEAPELLE є найбільшим міжнародним подією для професіоналів, представляючи інновації та визначаючи тенденції розвитку світової шкіряної галузі. Тут представлені натуральна шкіра, аксесуари, синтетичні матеріали і компоненти, а також обладнання для виробництва взуття, шкіргалантереї та меблів. У виставці взяли участь понад 1300 компаній з більш ніж 40 країн світу.
«В-Центр» - найбільший виробник натуральної шкіри в Україні - на виставці LINEAPELLE представив низку новинок галантерейних шкір в модних пастельних кольорах осінь / зима 2020/2021 р.р. Наприклад, новий галантерейний артикул Сорренто рослинного дублення, який має натуральние лице, спеціальну обробку, є еластичним і приємним на дотик в товщині від 1,6 мм до 3,0 мм.

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!