Publicity Creating успішно втілила PR-програму для ТМ Знатний Мед

У підсумку успішної маркетингової політики 2018-2020 р.р. і втілення програми PR-просування «Багато меду не буває», ТМ Знатний Мед при PR-підтримці Publicity Creating були досягнуті вражаючі результати з виведення нової ТМ на український ринок.

На сьогоднішній день, продукцію ТМ Знатний Мед, яка представлена і у власному Інтернет-магазині, і на відомих маркет-плейсах, купують споживачі з усіх регіонів України, включно іі великими містами, і невеликі населені пункти. За вказаний період було розширено асортимент, виведені нові лінійки продукції, продаж меду та продуктів бджільництва виріс у 2 рази, також збільшилися складські та виробничі площі.

Була проведена серія дегустацій (на пасіці, а також виїзних на території клієнтів), семінарів і тренінгів. Подальший розвиток отримав корпоративний сайт і сторінки у соціальних мережах. Проведена також серія прес-заходів, представники компанії стали визнаними експертами своєї галузі, коментарі яких регулярно публікують у ЗМІ.

Завдяки високій якості продукції, широкому асортименту і оперативній роботі персоналу, кількість постійних клієнтів постійно зростає. Також збільшилася кількість партнерів - пасічників і корпоративних клієнтів, усе частіше надходять запити з ближнього і далекого зарубіжжя.

«Досягнуті результати дозволяють нам перейти до нового етапу - у даний час розпочато репозиціонування зі звичайної пасіки у Бджоло-Садибу «Знатний Мед» (Бджоло-Садиба «Знатний Мед»).

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!