Навіси, альтанки, відкатні ворота, розпашні ворота, перила

Бажаєте додати стиль та функціональність у своє життя? Наша компанія спеціалізується на створенні металевих конструкцій, які перетворять ваш будинок чи бізнес.
Ми пропонуємо широкий асортимент виробів, включаючи ворота відкатні та ворота розпашні, паркани з куванням, паркани з профнастила, паркани жалюзі, двері металеві в під'їзд, навіси та альтанки з профільованого полікарбонату, навіси із стільникового полікарбонату, навіси з металопрофілю, грати на вікна, пер. на балкон, огородження території у дворі будинку, ковані ворота прості, ковані відкатні ворота, відкатні ворота з профнастила, розпашні ворота з профлиста, торгові павільйони, торгові кіоски, ларьки, МАФ. Альтанки металеві. Козирки, навіси. Лавки ковані, лавки та багато іншого.
Від воріт та парканів до навісів та альтанок, наші вироби поєднують у собі якість, естетику та практичність.
Також маємо власне виробництво шлакоблоку, кільця для каналізації, бордюри, виноградні стовпи, днища бетонні, люки бетонні, європаркани кольорові та сірі.
Виготовляємо та встановлюємо від 2 днів. Виробляємо будь-які види виробів для благоустрою територій за вашими проектами чи кресленнями. Самостійно виконуємо монтажні роботи.
Виробництво – м. Кривий Ріг. Працюємо по всій Україні. Їздимо у відрядження. Оплата можлива за б/г та готівку.
Досвід роботи понад 15 років. Пропонуємо найреальніші ціни на ринку.
  • Контакт: Андрей Андреевич
  • Організація: ООО Акабуд
  • Тел.: 0683551932. 0689690329

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!