Гімназія «Прем’єр»

Гімназія «Прем’єр» − не просто навчальний заклад, це сучасний ліцензований приватний острівець духовності і освіти. Приймаємо учнів 1-11 класів та вихованців дитячого садочку.

Застосовуємо індивідуальний підхід до кожного учня, та будуємо власну траєкторію розвитку. Знаємо як допомогти дитині стати впевненою в собі особистістю. Ваша дитина навчиться перемагати та стане успішною людиною.

Наш девіз: «Якісне сучасне навчання в атмосфері щастя». Знаходимось в авангарді педагогічної науки та пропонуємо підготовку за сучасними авторськими програмами: Інтелект України, Росток, НУШ.

Розуміючи рівень сучасної глобалізації, організували вивчення іноземних мов (англійська, німецька, іспанська) з носіями мови. Дитина відчує повне занурення в англомовне середовище: щороку організуємо двотижневе навчання у міжнародних школах Лондону та Кіпру.

Приєднуйся до нас

У стінах гімназії «Прем’єр» є групи дитячого садочку та підготовки до школи для дошкільнят. Ми − школа повного дня, дитина відвідує шкільні заняття, виконує домашні заняття та займається творчим розвитком. Враховуючи інтереси та потреби дітей, пропонуємо цікаві гуртки та спортивні секції:
- нейройога, акробатика, футбол, таеквондо;
- танцювальний;
- креативна механіка та легоконструювання;
- ментальна арифметика, шахи;
- студія живопису;
- фортепіано;
- рукоділля та кулінарія;
- курси англійської та іспанської.

Класи відрізняться комфортною кількістю учнів – до 16 чоловік. Завдяки кваліфікованому педагогічному колективу існує можливість дистанційного, сімейного (домашнього) та онлайн-навчання за потребою.

Будуємо шкільні програми так, щоб діти щоранку з цікавістю поспішали до гімназії. Так, учні 1 класу відвідують уроки хореографії, мистецтва та психології, курс «Фінансова грамотність», а 5 класу – «Цікава фізика та хімія».

Щороку наші випускники стають студентами найбільш рейтингованих закладів вищої освіти України. Для цього збільшили кількість годин в старшій школі на предмети, що виносяться на ЗНО: математика, історія, українська мова.

Не тільки навчання

Не залишаємо дитину у позашкільний час та період канікул. Організували сучасні авторські креативні тематичні заходи у другій половині дня. В рамках гімназії щороку діє літній шкільний оздоровчий табір. Організовуємо змістовне дозвілля та можливість предметних індивідуальних занять під час осінніх, зимових та весняних канікул без додаткової оплати.

Ми організували смачне, корисне та різноманітне харчування. Безпеку школярів та закладу забезпечує професійна охорона. Ви будете здивовані доступною вартістю та гнучкою системою знижок.

Гімназія «Прем’єр» − це сучасні методики, професійний педагогічний колектив і гармонійна підготовка вашої дитини до дорослого життя. Приєднуйтесь до нас вже сьогодні! Телефонуйте за номером (044)400-10-48.

Контактая информация

  • Регион: Украина, Киевская обл., Киев
  • Адрес: ул. Туполева, 3
  • Телефоны: +380444001048
  • Email:   Вебсайт: http://gymnasium-premier.com.ua/

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!