ТОВ "ФК АКТІВІТІС"

ФК Актівітіс — один з лідерів на ринку небанківських фінансових послуг України. За 8 років ми допомогли більше, ніж сотні клієнтів покращити показники свого бізнесу.

Ми маємо унікальну експертизу у структуруванні угод M&A, управлінні заборгованістю, фінансовому і податковому плануванні.

Наші клієнти — це великі фінансово-промислові групи, міжнародні компанії, малий та середній бізнес. Ми допомагаємо знаходити оптимальні рішення для досягнення цілей та фінансового зростання.

Наші сильні сторони: швидкість, надійність та нестандартність у підходах. Ми працюємо на результат наших клієнтів, залишаючись вірними своїм принципам.

Наша команда — професіонали своєї справи. Система розвитку співробітників включає онбординг, коучінг та менторство. Це робить кар'єрне зростання ефективним та прозорим.

ФК Актівітіс за соціальний бізнес. Тому серед наших пріоритетів - створення здорової екосистеми людей і цінностей. Ми підтримуємо школи-інтернати, вітчизняних спортсменів і навчаємо населення фінансовій грамотності.

Випереджайте своїх конкурентів разом с Актівітіс!

Контактая информация

  • Регион: Украина, Киевская обл., Киев
  • Адрес: вул. Болсуновська, будинок 13-15
  • Телефоны: +380442324278
  • Email:   Вебсайт: https://activitis.com/

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!