SellPoint

Sellpoint — це інтернет-магазин техніки, гаджетів, аксесуарів. Широкий асортимент якісних товарів, відмінний клієнтський сервіс та вигідні ціни — саме це приваблює постійних покупців і робить наш магазин одним з лідерів продажів електроніки. Асортимент Sellpoint представлений великою та дрібною побутовою технікою, гаджетами, smart-девайсами, аксесуарами та іншими товарами. Ми пропонуємо нашим покупцям новинки та перевірені часом гаджети за найкращими цінами.

Місія Sellpoint — створити максимально зручний інтернет-магазин, використовуючи інновації та сучасні технології, щоб кожен покупець зміг купити необхідну техніку швидко і без проблем.

Історія магазину бере початок у 2020 році. Головна ідея, яку творці хотіли втілити в реальність — це створити максимально зручні та вигідні умови для покупок в інтернеті. Крім цього, клієнти повинні були відчувати себе в цілковитій безпеці, купуючи в мережі. Ми постійно вдосконалюємось і піклуємося про те, щоб наші клієнти могли тішити себе якісною технікою за доступними цінами. Наша команда — це згуртований колектив однодумців, які об'єднані однією метою — створювати максимальну користь для наших клієнтів.

Сьогодні в Sellpoint для вас працює понад 20 фахівців — маркетологів, менеджерів з продажу, кур'єрів, логістів. Ми в Sellpoint впевнені, що для досягнення найвищого результату важливий не тільки клієнтський сервіс, а й атмосфера всередині команди. Тому наші співробітники працюють в компанії, яка заряджає неймовірною енергією і надає драйв.

Контактая информация

  • Регион: Украина, Киевская обл., Киев
  • Адрес: Большая Васильковская 65
  • Телефоны: 0663574767
  • Email:   Вебсайт: http://sellpoint.com.ua/

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!