Альфатех ТД, ТОВ

Компанія «Альфатех» працює на ринку будівельної техніки України з 2004 року. Ми представляємо провідних світових виробників кар'єрної, дорожньої, вантажопідйомної та складської техніки: HYUNDAI (Південна Корея), SHANTUI, SCM, BOBCAT, TATRA (Чехія).

Основні напрямки діяльності компанії — продаж та обслуговування спецтехніки: кар'єрна, вантажопідйомна та дорожньо-будівельна, обладнання для будівельної індустрії, техніка для вантажно-розвантажувальних робіт, гірничорудне та дробильно-сортувальне обладнання, різні види навісного обладнання, а також запасні частини до спецтехніки, комплектуючі та шини (індустріальні, вантажні та КДШ). Компанія має розвинену регіональну мережу філій, що охоплює Київ, Львів, Донецьк, Луганськ, Харків, Одесу, Миколаїв. Виставковий центр компанії площею понад 10 000 м² (м. Дніпро) вміщує до 50 одиниць великогабаритної техніки, сервісний центр, понад 54 тис. позицій запасних частин у складських приміщеннях, а також адміністративну будівлю компанії. Налагоджені контакти з провідними закордонними виробниками та регулярні постачання дорожньо-будівельної техніки дозволяють компанії «Альфатех» пропонувати оптимальне комплексне вирішення поставлених завдань з урахуванням індивідуального підходу до вимог кожного замовника. Відділ продажів «Альфатех» — це команда висококваліфікованих та компетентних фахівців. Принцип роботи компанії «Альфатех» — продаж техніки зі складу в Україні, а також на замовлення від виробника.

Розвинена регіональна мережа, кваліфікований персонал компанії, необхідне діагностичне обладнання та наявність оригінальних запасних частин дозволяють вирішувати завдання будь-якої складності, у найкоротший термін.

Контактая информация


Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!