Науково-виробниче підприємство "Джерело", ТОВ

«Джерело» — українська компанія, що більше, ніж 25 років працює у сфері виробництва гнучкого пакування: для кави, чаю, снеків, солодощів, дитячого харчування, їжі для тварин, кетчупів, майонезів, побутової хімії тощо.
Крім виробництва пакетів, наша компанія надає послуги з фасування продуктів та комплектації наборів.
Новітнє обладнання, актуальні знання, постійний професійний ріст членів команди компанії «Джерело» та сучасні погляди нашого керівництва — запорука того, що пакування буде виконувати свої основні завдання: захищати та зберігати продукт й презентувати його покупцю, а кожна з послуг, які ми надаємо, — виконана не тільки вчасно, а й з дотриманням всіх задекларованих норм та правил.
Продукція: Дой-пак пакет, Гассет пакет, Пакет з плоским дном, Стабіло пакет, Пакет подушка, Пакет саше, Крафт-пакети, Фільтр-пакети, Реторт-пакети, Вакуумні пакети.
Послуги: Фасування сипких продуктів, Фасовка рідких продуктів, Фасування в стіки, Фасування меду в стіки, Комплектація наборів.
Підбір упаковки: Новорічна упаковка, Кава, чай, какао, Снеки, горіхи, сухофрукти, Спеції, Кондитерські вироби, Майонез, кетчуп, соуси, М'ясо, риба, сир, Спортивне харчування, Товари для риболовлі, Насіння, добрива, Косметика, Побутова хімія, Автотовари, Товари для тварин.

Контактая информация

  • Регион: Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро
  • Адрес: вул. Передова, 779a
  • Телефоны: 0673294665
  • Email:   Вебсайт: https://gerelo.dp.ua/

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!