KSG Agro у I кварталі 2022 р. збільшив чистий прибуток у 2,5 рази, EBITDA – на 10%

16 травня, 2022

Агрохолдинг KSG Agro у I кварталі 2022 року наростив чистий прибуток у 2,5 рази порівняно з першим кварталом 2021 року – з 0,75 млн.дол.до 1,82 млн. дол., показник EBITDA зріс на 10% – з 1,39 млн. дол. до 1,52 млн. дол.
KSGAgroтакож наростив валовий прибуток на 12% — з 1,26 млн. дол. до 1,41 млн. дол., операційний — на 10% — з 1,01 млн. дол. до 1,12 млн. долл.

Динамічне збільшення фінансових показників KSGAgroзумовлено зростанням ефективності роботи агрохолдингу у свинарському сегменті. Серед найбільш важливих чинників – оновлення та збільшення свиноматок канадської генетики Genesusна 200 голів, а також, підвищення якості кормів, за рахунок чого відбулосязростання кількості приплоду майже на 30%.

«Під час війни треба працювати краще, виробляти більше, аби активно допомагати продукцією нашій армії та медицині, постачати м’ясо до торгівельних мереж — коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, — Що ми і робимо, адже мова йде про продовольчу безпеку держави. Подальше нарощування виробництва є наріжним каменем нашої стратегії воєнного часу».

Як наголошується у Звіті, KSG Agro в умовах війни продовжує реалізовувати стратегію розвитку, зосереджену на вирощуванні трьох озимих та двох ярих культур та свинарстві. Продукція аграрної групи є базовими продуктами харчування та завжди затребувана, при цьому особливо високий попит на неї у воєнний час.

Нагадаємо, що KSG Agro у 1-му кварталі 2022 р. у порівнянні з аналогічним періодом 2021 р. збільшив поголів’я свиней на 17,6% — з 46,4 тис. до 54,5 тис. голів. При цьому кількість приплоду за цей же період зросла на 28,1% — з 25,2 до 32,3 тис. голів.

ДОСЬЄ

KSG Agro є одним з провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проєкти, насамперед свинарство, а також рослинництво. 

Пресс-служба KSG BANK
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!