Компанія «Хенкель» в Україні увійшла до двадцятки найкращих роботодавців країни за результатами рейтингу Forbes Ukraine і Rоbota

13 травня, 2024

Рейтинг складений за результатами опитування майже 42 000 співробітників із 200 українських компаній, а також за підсумками оцінювання двох десятків HR-експертів. Традиційний рейтинг найкращих роботодавців України відповідає на запитання «В яких компаніях варто працювати в 2024 році?» та визначає перелік роботодавців, котрі забезпечують найбільш комфортні та стабільні умови праці своїм співробітникам, їхню безпеку, пакет соціальної підтримки та можливості кар’єрного розвитку і професійного зростання.

«На початку великої війни Henkel виплатив допомогу кожному працівникові, а під час блекаутів 2022–2023 років забезпечив співробітників «наборами для виживання». Співробітників, чиє житло зазнало руйнувань, компанія забезпечила будівельними матеріалами та матеріальною допомогою. Компанія інвестувала понад €6 млн у гуманітарні проєкти, що включають також і допомогу співробітникам. Для працівників проводять тренінги із професійного зростання, а мобілізованим колегам компанія виплачує грошову допомогу, сума якої відповідає повній щомісячній заробітній платі. «Хенкель» в Україні — надійний роботодавець, який надає можливості для зростання та розвитку, причому як лінійного, так і вертикального», — відзначили укладачі рейтингу «50 найкращих роботодавців» зусилля компанії з підтримки співробітників.

Найбільший внесок у результати рейтингу зробили працівники компаній, які відповіли на анкетні запитання його укладачів. Особисті відгуки співробітників компаній мали 70% ваги щодо підсумкового оцінювання роботодавців.

«Відгуки співробітників, які забезпечили лідерство «Хенкель» у новому рейтингу кращих роботодавців, — це найцінніше визнання зусиль компанії, котра щиро турбується про колег, їхню безпеку, добробут і професійне зростання, — прокоментувала результати рейтингу президентка «Хенкель» в Україні Олена Єфремова-Курсік. — Турботливе ставлення до колег та різнобічна підтримка з боку компанії дозволили зберегти команду у практично незмінному вигляді з моменту повномасштабного вторгнення. Майже половина колективу працює в «Хенкель» понад 10 років — це найкраще свідчення надійного відкритого партнерства між компанією та її співробітниками».

Головні пріоритети компанії «Хенкель» у 2024 році залишились незмінними – це безпека та підтримка співробітників. Для офісних працівників продовжує діяти гнучкий режим гібридної роботи.

У компанії зберегли довоєнний рівень корпоративного соціального пакета, який включає медичне страхування, страхування життя від воєнних ризиків, забезпечення (або компенсація) обідами співробітників, що працюють на виробництві та в офісі, матеріальна допомога.

З січня 2024 року в «Хенкель» запроваджено додаткову оплачувану  гендерно нейтральну відпустку 8 тижнів для всіх співробітників незалежно від їхньої статі чи сімейного стану по догляду за новонародженою дитиною, включаючи набуття батьківства шляхом усиновлення та сурогатного материнства.

«Хенкель» всіляко підтримує співробітників, які стали до волонтерства та долучаються до проєктів гуманітарної допомоги.

Компанія вважає одним з пріоритетів підтримку ментального здоров’я співробітників, тому в 2023 році запустила постійно діючу гарячу лінію з надання психологічної допомоги працівникам та членам їхніх родин.

Стосовно професійного розвитку співробітників: практично не припинялись корпоративні освітні проєкти, які включають лекції з підтримки психологічної стійкості та мотивації, вивчення нових технологій, історії та набуття медіаграмотності, доступ до онлайн-навчання на корпоративну тематику.

Про компанію «Хенкель»

Завдяки своїм брендам, інноваціям і технологіям компанія «Хенкель» займає провідні позиції на світовому ринку промислових і споживчих товарів. Бізнес-підрозділ «Клейові технології» є світовим лідером на ринку клеїв, герметиків і функціональних покриттів. Завдяки підрозділу «Споживчі бренди» компанія займає провідні позиції на багатьох ринках і в багатьох категоріях по всьому світу, особливо в сфері догляду за волоссям, прання та догляду за оселею.

Три провідні бренди компанії – Loctite, Persil і Schwarzkopf. У 2023 фінансовому році «Хенкель» відзвітувала про обсяг продажів на суму понад 21,5 мільярда євро та скоригований операційний прибуток на суму близько 2,6 мільярда євро. Привілейовані акції «Хенкель» включені до фондового індексу Німеччини DAX. Сталий розвиток – це давня традиція у «Хенкель», компанія має чітку стратегію сталого розвитку з конкретними цілями. Компанію «Хенкель» було засновано в 1876 році. Станом на сьогодні в ній працює понад 48 000 співробітників по всьому світу, об'єднаних сильною корпоративною культурою, спільними цінностями та спільною метою: «Pioneers at heart for the good of generations». Більше інформації – на сайті: www.henkel.com

+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!