Новий депозит Правекс Класика: максимальний дохід від розміщення коштів

19 августа, 2015

Мінімальна сума депозиту складає 250 у гривні та 100 у доларах США або євро. По внеску з терміном розміщення від 365 днів до 543 днів діє підвищена відсоткова ставка, яка складає 18% у гривні. Слід звернути увагу, що виплата нарахованих відсотків та повернення внеску відбувається по закінченню терміну розміщення.

За шість днів з моменту запуску нового продукту було відкрито депозитів на сумму понад 38 млн грн. Така довіра та рекомендації з боку клієнтів Правекс-Банку свідчать про те, що Банк гарантує абсолютну надійність збереження і своєчасність повернення коштів вкладників без будь-яких зволікань.

Нагадаємо, що за підсумками рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг» за 1-й квартал 2015 року, Правекс-Банк входить в Топ-20 «Рейтингу надійності банківських депозитів».

«Не дивлячись на будь-які зовнішні або внутрішні обставини, Правекс-Банк завжди виконував, виконує і буде виконувати свої боргові зобов’язання перед клієнтами та партнерами Банку» — прокоментував Голова Правління ПАТКБ «Правекс-Банк» Тарас Кириченко.

Правэкс-Банк, ПАТКБ
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2019
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!