ОТП Банк працює разом з IFC для розширення агро-фінансування

20 апреля, 2016

ОТП Банк та IFC розпочали роботу над Програмою з розвитку фінансування аграрного сектору («ECA Agriculture Finance Program»), націлену на розвиток агро-фінансування в Україні та покращення доступу до фінансування для аграрних виробників і переробників сільгосппродукції.

Спільна робота буде вестися в рамках консультативної програми IFC «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії». Експерти IFC співпрацюють з банками, компаніями-постачальниками ресурсів, зернотрейдерами, страховими компаніями з метою запропонувати ринку інноваційні фінансові інструменти, які допоможуть агровиробникам отримати доступ до матеріальних та фінансових ресурсів.

В свою чергу, ОТП Банк активно надає широкий спектр банківських послуг агробізнесу з 1998 року, щороку збільшує кількість представників цієї галузі в банку і готовий в подальшому нарощувати обсяги агро-фінансування.

«Впродовж багатьох років стратегія розвитку ОТП Банку передбачала кредитування і комплексне обслуговування аграріїв як мету номер один. Завдяки цьому частка нових кредитів, законтрактованих банком з представниками цієї галузі у 2015 році, досягла 31% від загального обсягу підписаних угод з юридичними особами. В 2016 році банк планує суттєво збільшити темпи нарощення обсягів фінансування агросектору та надати близько 1 млрд гривень нових кредитів», ‒прокоментувала Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Сторони сподіваються, що результатом спільної роботи стане подальше стабільне зростання обсягів агро-фінансування в ОТП Банку, а також запровадження додаткових партнерських програм, за допомогою яких підприємствам агросектору будуть надаватися найбільш оптимальні умови фінансування. 

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» — один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережахFacebook,Vkontakte,TwitterіYouTube.

IFC, член Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що зосереджує свою діяльність виключно в приватному секторі. Працюючи із понад 2000 підприємств у різних країнах світу, він використовує капітал, експертні знання і вплив, щоб створити можливості для економічного зростання там, де вони потрібні найбільше. У 2015 фінансовому році обсяг довгострокових інвестицій IFCу країнах, що розвиваються, зріс до близько 18 мільярдів доларів США, допомагаючи приватному сектору відіграти значущу роль у глобальній боротьбі з крайньою бідністю та ширшому долученні людей до спільного добробуту. Додаткова інформація: www.ifc.org.

Volodchenko Yulia
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!