Чи вплине коронавірус на правила девелоперів?

31 марта, 2020

Ситуація наразі змінюється так швидко, що компанії не встигають вчасно відреагувати та прийняти компромісне рішення. 

Карантин звiсно ж вплине на орендні ставки в Україні та й в цілому світі. Домовленості щодо оренди мають залишитися стабільними з ймовірними пільговими умовами, у випадку, якщо економіка відновиться до кінця 2020 року. 

Орендарі розраховують на спеціальні умови у зв`язку з коронавірусом та обмежувальними умовами праці, проте орендодавці будуть надавати їх вибірково. Загалом дві сторони сьогодні змушені шукати компромісні рішення, які б не вплинули негативно на подальшу співпрацю після карантину.

Значна частина орендарів має сумніви щодо того, чи не обмежать доступ до приміщень самі девелопери. Проте обмеження до бізнес-центрів, магазинних приміщень можуть бути ініційовані виключно урядом. Девелопери не зможуть зачинити самостійно площі, оскільки вільний доступ до них — основна умова з договору по оренді. 

У випадку, якщо орендар забажає орендувати нове приміщення, в нього можуть виникнути проблеми з введення його в експлуатацію. Пов`язано це з тим, що в умовах карантину існують труднощі з ланцюжками поставок, можливі відстрочки доставок необхідної продукції для ремонтних робіт та запуску роботи загалом. Можна уникнути частини проблем, якщо перевести бізнес-процеси в електронний формат та моментально обмінюватися з контрагентами е-документами. До того ж, паперові дані сьогодні є небезпечними в умовах COVID-19. 

 
Yulia Zakharova
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!