Бренд Ceresit «Хенкель Баутехнік (Україна)» — генеральний спонсор Всеукраїнського будівельного саміту

17 июня, 2021

Український підрозділ міжнародного лідера у галузі виробництва будівельних матеріалів і сумішей компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» та її флагманський бренд Ceresitпідтримали головний індустріальний захід «Всеукраїнський будівельний саміт» у статусі генерального спонсора.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» — це більше ніж 22 роки лідерства на українському ринку та безпосередня участь у формуванні його стандартів якості відповідно до провідних міжнародних практик. Всеукраїнський будівельний саміт — захід, де кращі експерти галузі діляться досвідом та знаннями про інструменти зростання.

Василь Дудник, генеральний директор «Хенкель Баутехнік (Україна)», виступив на саміті як один із галузевих топспікерів. Він має чим поділитись із колегами, адже саме на час його керівництва українською компанією «Хенкель Баутехнік» припали пандемічні випробування на міцність. Незважаючи на це, його команді вдалося не лише зберегти, але й посилити провідні позиції традиційного міжнародного лідера з 22-річною історією присутності на українському ринку.

Василь Дудник має 20 років досвіду в операційному бізнесі міжнародних компаній у сфері менеджменту, маркетингу, продажів. Він чудовий кризовий менеджер і на практиці довів, що команди під його керівництвом  досягають бізнес-показників вищих за середньоринковий рівень, впроваджуючи нові стратегії, нові продукти та бренди, інноваційні управлінські рішення для прогнозування й автоматизації діяльності.

У своєму виступі «Створення можливостей як результативна бізнес-стратегія» Василь Дудник приділив значну увагу цінностям, що сповідують компанії незалежно від економічної ситуації: які можливості ми створюємо для країни, працівників, партнерів, майстрів і кінцевих споживачів. Це дозволяє компаніям зберігати лідерство та відданість партнерів і споживачів за будь-яких обставин і захиститися від перепадів економічної кон’юнктури.

У своєму виступі керівник «Хенкель Баутехнік (Україна)» поділився реальними кейсами: чому продукт Ceresit CM 11 змінив історію компанії, як утримувати лідерство в різних категоріях та як забезпечити гарантію якості на кожному етапі виробництва.

Про компанію «Хенкель»

Компанія «Хенкель» здійснює свою діяльність у світовому масштабі та має збалансований і диверсифікований портфель продукції. Силами трьох своїх бізнес-підрозділів компанія утримує провідні позиції у сегменті промислових і споживчих продуктів завдяки своїм потужним брендам, інноваційному підходу та застосуванню передових технологій. Бізнес-підрозділ «Клейові технології» компанії «Хенкель» є світовим лідером на ринку клейових матеріалів, у всіх сегментах продуктів для промисловості на глобальному рівні. Бізнес-підрозділи «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» утримують провідні позиції на багатьох ринках світу та у численних категоріях продукції. Компанія «Хенкель», заснована у 1876 році, має історію успіху, що триває понад 140 років. У 2020 році обсяг продажу компанії становив більш ніж 19 мільярдів євро, а скоригований операційний прибуток – близько 2,6 мільярда євро. Чисельність працівників компанії «Хенкель» становить понад 53 000 осіб у всьому світі. Це віддана та різноманітна команда ентузіастів, яких об’єднує спільна корпоративна культура та спільна мета – створення цінності з дотриманням принципів сталого розвитку, а також спільні ідеї. Компанія «Хенкель» є визнаним лідером у сфері сталого розвитку, вона обіймає провідні позиції у багатьох міжнародних індексах і рейтингах. Привілейовані акції компанії «Хенкель»внесені до переліку, що охоплюється фондовим індексом Німеччини DAX. Більш детальна інформація міститься на сайті www.henkel.com.

+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!