Законодавство зобов'язало власників проводити технічне обслуговування газових мереж будинків

17 июня, 2021

Наразі для споживачів відкритий ринок послуг з технічного обслуговування. Кожен власник домоволодіння має право самостійно обирати виконавця робіт. Це може бути як АТ «Харківгаз», так і інша спеціалізована організація, що має дозвіл на роботи Державної служби України з питань праці. Але створити безпечні умови використання газу у своїй оселі та провести технічне обслуговування газових мереж і приладів будинку власник зобов'язаний.

Якщо споживач не виконує вимог безпеки: користується газом при несправних димоходах, самовільно замінює газові прилади, не проводить технічне обслуговування газових мереж та приладів – такий споживач створює ризик аварійної ситуації та наражає близьких людей на отруєння чадним газом. В цьому випадку п. 5.7. Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015  № 285, передбачає припинення газопостачання у будинок або квартиру споживача для безпеки її мешканців.

 Якщо власник домоволодіння бажає обрати виконавцем робіт з технічного обслуговування газових мереж будинку АТ «Харківгаз», він може звернутись з заявою до центру обслуговування споживачів «Клієнтський простір», за місцем проживання.

 Центр обслуговування клієнтів працюють за наступним графіком:

  • понеділок – четвер з 8-00 год до 17-00 год.
  • п’ятниця  з 8-00 год. до 15-45 год.
  • перерва з 12-00 год. до 12-45 год.
  • субота-неділя вихідні дні.

Дотримуйтесь вимог безпеки. Бережіть себе та рідних!

Ирина Грабо
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!