Розроблено проєкт розбудови Smart Grid мереж на Миколаївщині

23 серпня, 2023

Наявність проєкту дозволить розпочати розбудову мереж за європейськими стандартами замість зруйнованих у регіоні старих мереж, створених ще за радянськими зразками. Про цеповідомляєhttps://www.energy.mk.ua/basic_news/nam-malo-prosto-zazhyvyty-oseli-zhyteliv-mykolayivshhyny-my-hochemo-modernizuvaty-energosystemu-aby-pislya-vijny-vona-praczyuvala-na-yakisno-novomu-rivni/   пресслужба «Миколаївобленерго».

Міжнародний енергетичний кластер звершив проєктні роботи  з розбудови Smart Grid мереж напругою 20 Кв на Миколаївщині. Презентація проєкту «Реновація енергетичної інфраструктури АТ «Миколаївобленерго» відбулася днями у Києві.

Нагадаємо, після підписання Меморандуму про співпрацю між Кластером та Міністерством енергетики України восени минулого року, Уряд Литви оплатив розробку пілотного проекту «Реновація енергетичної інфраструктури АТ «Миколаївобленерго» з переведенням на клас напруги 20 кВ».Реалізовувати проєкт вирішено на базі підстанцій, що найбільше постраждали внаслідок бойових дій. Відновлювати їх немає сенсу — перспективніше зробити все «з нуля», при цьому зробивши ставку на модернізацію та європейські стандарти, що, в свою чергу, підвищить рівень енергоефективності мережі. Перехід на інший клас напруги має і додатковий плюс: залучення обладнання, що виробляється та використовується в розвинутих країнах, відкриває для  оператора системи розподілу нові перспективи співробітництва з іноземними донорами, що готові підтримувати Україну в цілому та Миколаївщину, зокрема, на шляху до відновлення енергетичної інфраструктури.

«Ми маємо чітке уявлення про те, якими мають бути електромережі Миколаївщини, знаємо, що треба зробити для досягнення цієї мети, та готові викладатися на повну, аби втілити задум у життя. Раді, що у цій непростій справі поруч із нами надійні партнери – вже сьогодні, через Фонд підтримки енергетики України, у якості гуманітарної допомоги Миколаївобленерго отримало різноманітне обладнання, зокрема, сотні комірок з номінальною напругою 20 кВ та силових трансформаторів 20/0,4 кВ; триває закупівля іншого устаткування, потрібного для успішної реалізації пілотного проекту з реновації електромереж. Впевнені, що комплексний підхід та «бойовий» настрій, підживлені такою потужною підтримкою, зокрема, з боку Міністерства енергетики України, зроблять свою справу, і на місці знищених ворогом мереж ми побачимо нові – більш сучасні, надійні та енергоефективні, — так прокоментував завершення розробки проєкту в.о. директора «Миколаївобленерго» Вадим Данилків

Шевченко Мария Сергеевна
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!