2,5 тис км. проводів, більше 230 трансформаторів та 1,1 тис опор замінили в прифронтовій Миколаївщині в 2023 р.

4 січня, 2024

2489 кілометрів повітряних ліній електропередач та 1136 електропор замінили  працівники «Миколаївобленерго» на нові після руйнувань внаслідок російської агресії тільки цього року. Крім того, енергетики Миколаївщини, відремонтували 168 та замінили 63 силових трансформатори. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

За словами в.о. генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадима Данилківа, в багатьох районах регіону було зруйновано більше 80% енергетичної інфраструктури. А загальні збитки становлять більше 2 млрд. грн. «На деокупованих територіях люди впродовж 9 місяців взагалі перебували без світла», — зазначає очільник ОСР. проте наразі у всіх громадах Миколаївщини наявне електроживлення.

Вадим Данилків відзначив перш за все роботу ремонтних бригад «Миколаївобленерго», та колег з «Хмельницькобленерго», «Черкасиобленерго», «Львівобленерго», «Тернопільобленерго», «Прикарпаттяобленерго», що допомагали відновлювати мережі на початку 2023.р. «А потім і вже ми допомагали колегам з Херсонщини відновлювати мережі після обстрілів, а колегам з Одещини – після негоди наприкінці листопада», —  додає енергетик.

До речі, ще одним випробуванням, за словами Данилківа, стала негода наприкінці листопада-початку грудня, проте  лише за 3 дні електроживлення було відновлено в усіх населених пунктах Миколаївщини.

Шевченко Мария Сергеевна
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!