Дніпропетровськгаз: вчасне технічне обслуговування мереж - запорука безпечного споживання газу

10 березня, 2023

Для того, аби газова система у помешканні клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» працювала надійніше за швейцарський годинник, необхідно щорічно проводити технічного обслуговування мереж. Вчасне обстеження дозволяє уникнути аварійних ситуацій, а перевірка герметичності системи виявити та усунути витоки газу.

Так, за два місяці 2023 року 2,8 тис. споживачів, із них майже 1,7 тис. фізичних осіб та більше 1 тис. комунально-побутових об’єктів на Дніпропетровщині, уклали договори з АТ «Дніпропетровськгаз» на проведення ТО газових мереж та приладів. Під час технічного обслуговування фахівцями було виявлено та ліквідовано майже 2 тис. витоків газу.

Дніпропетровськгаз виконує увесь спектр послуг обслуговування газових мереж будь-якого рівня складності, має кваліфікованих спеціалістів та високотехнологічне сучасне обладнання. Після замовлення ТО споживач отримає: 

-обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від виходу газової труби з лічильника в будинку (квартирі) до газового приладу;

-приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів;

-огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні та внутрішні конструкції будинку;

-перевірка працездатності та змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах;

-усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Отримати фахову консультацію або замовити послугу можна у відділі технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та у 104.ua клієнтських просторах області.

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!