Бренд Olkom увійшов до Топ-100 українських брендів 2020

17 серпня, 2021

Бренд Olkom увійшов до Топ-100 українських брендів 2020 року, посівши 12 місце в категорії «Продукти харчування» і 70 місце в загальному рейтингу. Оцінку вартості брендів провело міжнародне агентство в сфері бренд-консалтингу MPP Consulting, результати якої опубліковані в виданні InVenture.

Методологія оцінки бренду заснована на аналізі чинників, що впливають на ринкову вартість бренду: позиції компанії на ринку, споживчої цінності бренду, а також факторів актуальних тенденцій для компанії та її галузі. За результатами проведеного дослідження, бренд Olkom збільшив свою вартість на 6,16 % в порівнянні з 2019 роком.

«Нам дуже приємно, що розвиток OlkomGroupщорічно знаходить відображення в результатах зовнішніх незалежних досліджень, – коментує Ганна Олексенко, ключовий акціонер Olkom Group. – Підтвердження лідерства бренду сприяє не тільки зміцненню іміджу компанії, як виробника продуктів харчування найвищої якості, але і збільшує кредит довіри з боку клієнтів, партнерів та інвесторів, що веде до подальшого ефективного і успішного розвитку бізнесу».

Нагадаємо, бренд Olkom щорічно входить до рейтингу «найдорожчих торгових марок України» починаючи з 2014 року.

Довідка:Наслідуючи традиції Київського Маргаринового Заводу з 1949 року, Olkom Group розробляє і випускає продукцію на основі екологічно чистої соняшникової олії глибокого очищення: соуси, салатні заправки, майонез, гірчицю, соняшникову олію, ароматизовані соняшникові олії в спреї, бутербродні і столові маргарини, спеціалізовані маргарини і жири для хлібопекарської, кондитерської та молочної промисловості.

Вся продукція Olkom Group відповідає вимогам міжнародних стандартів по системі менеджменту якості ISO 9001: 2015 і системи менеджменту безпеки за принципами НАССР — ISO 22000: 2005.

Висока якість, інноваційні технології та орієнтованість на потреби своїх клієнтів і партнерів дозволяють з легкістю адаптуватися під запити сучасного ринку, поставляючи продукцію в 20 країн світу, в тому числі ЄС і США.

ЧАО «Киевский маргариновый завод»
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!