Відкрито новий напрямок - сертифікація засобів індивіудального захисту (СІЗ)

23 декабря, 2021

Шановні керівники підприємств!

Доводимо до Вашого відома, що ООВ ПП Еталон – акредитований в НААУ (атестат акредитації № 1О054 від 05.10.2017 р., дійсний до 04.10.2022 р.) отримав призначення від Міністерства економіки України, за наказом від 02.11.2021р. № 881, як Орган з оцінки відповідності для виконання визначених у Технічному регламенті засобів індивідуального захисту, затвердженого постановою, Кабінету Міністрів України (далі — КМУ) від 21 .08 2019 р. № 771.

Відповідно до цього призначення, ПП «Еталон» може видавати Сертифікати відповідності про експертизу зразка, Декларації відповідності, за напрямками: засоби індивідуального захисту рук: засоби індивідуального захисту: одяг робочий захисний; засоби індивідуального захисту ніг; засоби індивідуального захисту органів зору; засоби індивідуального від падіння з висоти; засоби індивідуального голови; засоби індивідуального захисту органів дихання.

ООВ ПП Еталон проводить процедуру з оцінки відповідності за модулями: Модуль В (експертиза типового зразка); Модуль С (відповідність типовому зразку на основі контролю виробництва з перевіркою продукції під наглядом через певні інтервали часу); Модуль D (відповідність типовому зразку на основі забезпечення якості процесу виробництва).

Украина Деловая
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2022
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!