Кращі новобудови 2021 року

24 січня, 2022

У січні стали відомі результати відбору премії "Український Будівельний Олімп-2021".На столичному та регіональному ринку житла премією у певних номінаціях відзначено нові житлові комплекси, що відповідають сучасним стандартам якості, комфорту та благоустрою

КИЇВСЬКІ НОВОБУДОВИ

ЖК Причал 8, Сучасний еко-простір для комфортного життя та відпочинку — за вдале розташування на березі озера, облаштування набережної та пляжу, а також за різноманітність квартирних планувань, вигідну програму інвестування, наявність системи «розумний будинок» та підземного паркінгу.

ЖК 4U, Проект року. Інвестиційна привабливість та вигідні умови придбання — за сучасний дизайн, багаторівневі форми, панорамне скління, інтегрованість у соціальну інфраструктуру столиці, двір без машин та наземний паркінг, а також інвестиційну привабливість та вигідні умови розстрочення.

ЖК Hello House, Зразковий стандарт сучасного житла: безпека, благоустрій та комфорт --за вдалу локацію поруч із парком та озером, в районі з розвиненою міською інфраструктурою, сучасну архітектурну стилістику, концепцію закритого двору «без авто та сторонніх», підземний паркінг з охороною та відеоспостереженням.

ЖК Eco Dream, Сучасне якісне житло: сприятлива екологія, енергоефективність та вигідні умови придбання — за оригінальну концепцію екологічного житла, гармонійне поєднання життя на природі з міським комфортом, раціональне використання енергетичних ресурсів, різноманітні планування квартир з мальовничими панорамними видами.

ЖК Сучасний квартал, Новий стандарт сучасного житла: енергоефективність, благоустрій та доступні ціни —  за благоустрій, повноцінну соціальну інфраструктуру, панорамне скління будинків, різноманітні планування, у тому числі смарт-квартири, а також можливість купівлі квартири у кредит чи вигідну розстрочку.

ЖК Святобор, Найкраще житло для всієї родини --за створення всередині комплексу зеленого простору з місцями для відпочинку, розваг, спорту; інтегрованість у розвинену соціальну інфраструктуру столиці; застосування сучасних енергозберігаючих технологій; просторі сучасні планування квартир, підземний паркінг.

ЖК Life Story, Міжнародні стандарти престижу та якості сучасного житла — за екологічність, комфорт, практичність, лаконічну сучасну архітектуру з лаунж-зоною на даху, дизайнерськими холами, упорядкованим прибудинковим простором, а також панорамне скління, високі стелі та тераси з мальовничими краєвидами.

ЖК Академ-Квартал, Комфортне якісне житло за доступними цінами — за масштабне будівництво (9 будинків різної поверховості), інтегрованість у розвинену столичну інфраструктуру, зручну транспортну розв'язку, а також єдиний архітектурний стиль, озеленення прибудинкової території та доступну іпотеку.

НОВОБУДОВИ СТОЛИЧНОГО ПРИГОРОДУ

ЖК Orange Park, Крюківщина, Заміський комплекс року — за масштабність (34 багатоквартирні будівлі), єдиний архітектурний стиль, квартальну забудову, благоустрій прибудинкової території — прогулянкові алеї, спортивні та дитячі майданчики, зони відпочинку, наземні паркування для автомобілів та велосипедів.

Квадрекси «Гостомель Residence», Гостомель, Європейський рівень життя та комфорту --за будівництво затишного камерного житла європейського формату в екологічно чистому передмісті столиці, поряд із озером та парком; зручні планування, внутрішні дворики, підключення до централізованих мереж електро-, водо- та газопостачання.

ЖК Емоція, Хотов, Краще співвідношення ціни, якості та комфорту --за вдале поєднання затишку заміського життя та зручностей місцевої інфраструктури, розташування на природі, малоповерховість, сучасну архітектуру, затишні двори, вільні від авто, власні парковки, функціональні планування та квартири з двориками.

ЖК На Прорізній, Гостомель, Мальовничий заміський квартал: європейська якість, благоустрій та комфорт --за застосування енергозберігаючих технологій та сучасних будівельних матеріалів, а також зручну еко-локацію, оригінальну архітектурну стилістику, ландшафтний дизайн, власну інфраструктуру та паркінг.

ЖК Riverside, Погреби, Найкращий проект столичного передмістя --за масштабне будівництво сучасного житла, гармонійну інтеграцію в екосистему передмістя, облаштування громадського парку Wellness City Park, з місцями для відпочинку, прогулянковими алеями, набережної вздовж водного каналу з кафе, рестораном та пляжною зоною.

ЖК Покровський, Гостомель, Сучасне заміське житло: власна інфраструктура, якісні матеріали та екологічність --за будівництво в екологічно чистому місці повноцінного мікрорайону (10 десятиповерхових будинків) із зеленими дворами-парками, набережною, спортивними майданчиками, дитячими «містечками» та зонами відпочинку; розвиток місцевої інфраструктури та озеленення.

РЕГІОНАЛЬНІ НОВОБУДОВИ

ЖК ТРІУМФ, Дніпро, Надійне та якісне будівництво, благоустрій та комфорт --за зведення трьох висотних веж з мультифункційним склінням, об'єднаних стилобатом, та сучасний урбаністичний стиль; вдале розташування на набережній, поруч із об'єктами міської інфраструктури; різноманітні планування квартир та власний багаторівневий наземний паркінг.

ЖК Щастя, Тернопіль, Кращий проект "міста в місті" на Тернопільщині — за будівництво поряд із гірсько-лижним комплексом повноцінного житлового мікрорайону із сьоми тринадцятиповерхових будівель; застосування новітніх еко-технологій, енергоефективність та енергозбереження; сучасний дизайн зон суспільного простору; власний підземний паркінг із зарядними модулями для електромобілів.

ЖК High Hills, Харків, Найкраща архітектурно-містобудівна концепція багатофункціонального комплексу --за створення новаторської концепції Live&Shop&Work&Play, з житловими та офісними приміщеннями, торговельно-розважальними зонами, місцями для відпочинку, басейном та BBQ-зоною на даху; індивідуальний архітектурний стиль; наявність зручних побутових сервісів та продуману функціональність інфраструктури комплексу та його систем.

ЖК Статус-1, Херсон, Новобудова року: розвинена інфраструктура, вдале розташування, якість та доступність --за реалізацію проекту сучасного комплексу комфорт-класу, з багаторівневим фасадом та лаконічним архітектурним стилем, панорамне скління, застосування енергоефективних технологій, благоустрій прибудинкового простору та доступні ціни .

ЖК Legenda, Запоріжжя, Найкраща архітектурна концепція житлового комплексу у м. Запоріжжя — за вдале розташування в районі з розвиненою соціальною інфраструктурою, поряд з міською набережною; сучасну архітектурну стилістику та дизайнерське оздоблення; панорамне скління та мальовничі краєвиди на Дніпро; надійні системи безпеки та благоустрій прибудинкової території.

ЖД Стрітенський, Полтава, Найкраща новобудова Полтави: безпека, якість та комфорт--за застосування сучасних технологій будівництва, стильний декорований фасад, енергоефективність (зовнішнє утеплення, якісні вікна, індивідуальне опалення); просторі квартири з функціональними та практичними плануваннями, власні комерційні приміщення для бізнесу та підземний паркінг.

Премією «Український Будівельний Олімп», заснованою у 2006 році, щорічно відзначаються будівельні проекти, компанії, бренди. Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному сайті премії www.stroyolimp.com.ua

Информационная служба
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!