Будівельна премія-2021: підсумки відбору серед забудовників

19 січня, 2022

У cічні цього року стали відомі Лауреати премії "Український Будівельний Олімп-2021".Професійною нагородою за підсумками минулого року відзначено наступнідевелоперські та будівельні компанії

В Експертну Раду премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір Лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії в професійному співтоваристві; наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Серед вітчизняних забудовників премією в певних номінаціях відзначені наступні девелоперські та будівельні компанії.

Інтергал-Буд, Київ, Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність --за реалізацію масштабних житлових проектів, динамічні темпи розвитку та широку географію будівництва, високий рівень комфорту та якості забудов, вигідні ціни та власні довгострокові програми розстрочення.

АртБудСервіс, Київ, Лідер галузі промислового будівництва та логістики --за провідні позиції на ринку будівництва та модернізації промислових, комерційних та адміністративних об'єктів, успішне управління проектами відомих міжнародних брендів, професійне проектування та інжиніринг.

BudCapital, Київ, Девелопер року --за участь у більш ніж тридцяти проектах житлової нерухомості, у тому числі таких відомих як Вежа на Ломоносова, Новопечерська Вежа, Mirax, Manhattan City та Star City, що відрізняються естетичною архітектурою, зручною локацією, наявністю розвиненої інфраструктури, близькістю транспортних артерій.

Blago developer, Івано-Франківськ, Провідний девелопер Івано-Франківщини --за 20-річний успішний досвід будівництва якісного житла, від економ- до еліт-класу, клієнтоорієнтованість, репутацію надійного, професійного забудовника, а також запуск 11 будівельних проектів, широкий асортимент житла та великий вибір планувань.

Група компаній ZEZMAN, Одеса, Провідний девелопер Чорноморського регіону: прогресивні рішення та інновації --за професійне управління інвестиційними проектами у сфері нерухомості, соціальну відповідальність та будівництво масштабних житлових об'єктів, що відрізняються оригінальною концепцією, новаторською архітектурою та відповідають сучасним трендам урбаністики.

ДК Cityconsult Development, Київ, Провідний девелопер Київщини. Стрімкий розвиток та масштабне будівництво --за реалізацію великих житлових проектів комфорту, бізнес та еліт-класу, створення сучасних міських просторів з естетичною та функціональною архітектурою, розробку індивідуальної концепції для кожного житлового комплексу, застосування інноваційних будівельних технологій.

ДК Comfort Life, Ірпінь, Професійний девелопер: сучасні технології та новаторські рішення --за реалізацію масштабних проектів житлової нерухомості в найближчому столичному передмісті, оригінальні архітектурні рішення та концепції житлових комплексів, сприятливе екологічне середовище та благоустрій прибудинкових територій, застосування передових технологій та командний професіоналізм.

Азіл Девелопмент Груп, Київ, Професійний рівень будівництва. Прогресивні технології та якісні матеріали --за застосування енергоефективних технологій та дотримання міжнародних трендів у будівництві; зведення будинків у сучасному архітектурному стилі, із сертифікованих екологічно чистих матеріалів, у місцях із зручною транспортною розв'язкою та розвиненою інфраструктурою.

Смарт Девелопмент, Київ, Лідер малоповерхового будівництва --за реалізацію понад 20 власних проектів (котеджні еко-містечка, таунхауси, дуплекси, квадрекси); інтеграцію малоповерхового формату індивідуального житла у розвинену соціальну інфраструктуру столиці; застосування енергоефективних технологій та оригінальних концептуальних рішень.

Білий Шоколад, Білогородка, Надійний девелопер. Європейські стиль та якість будівництва --за багаторічний досвід фінансування, проектування та будівництва житлових комплексів та котеджних містечок в екологічно чистому передмісті столиці; зведення новобудов у єдиному архітектурному стилі, з ландшафтним дизайном та власною інфраструктурою, а також благоустрій територій містечок.

STALA development group, Ірпінь, Професійний забудовник: доступне та якісне житло --за будівництво стильних котеджних містечок та затишних індивідуальних будинків в екологічно чистому передмісті столиці, поряд із соціальною інфраструктурою; доступні ціни, а також застосування європейських технологій та обладнання.

БК Кворум, Львів, Висока якість та надійність будівництва, інноваційні технології та доступні ціни --за десятирічний досвід успішного будівництва житлових комплексів, котеджних містечок, офісних та бізнес центрів, застосування якісних матеріалів, інноваційних технологій та нестандартних рішень, динамічний розвиток, клієнтоорієнтованість та гнучку цінову політику.

ECOBUD Building Croup, Київ, Європейський рівень будівництва: сучасна архітектура, якість та надійність --за виконання комплексних будівельно-монтажних робіт будь-якої складності, будівництво та сервісне обслуговування житлової та комерційної нерухомості, зведення сучасного котеджного містечка Obriy Family Club у найближчому передмісті столиці.

Ukrpanel, Чернігів, Європейський рівень будівництва пасивних споруд та якісна продукція — за виробництво СІП-панелей із сучасного теплоізоляційного матеріалу BLACK PLAST Graffite та зведення пасивних будинків за власною запатентованою технологією, що забезпечує житлу додаткову звукоізоляцію та пожежну безпеку.

Премією «Український Будівельний Олімп», заснованою у 2006 році, щорічно відзначаються будівельні проекти, компанії, бренди. Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному сайті премії www.stroyolimp.com.ua

Информационная служба
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!