Будівельна премія – 2022: підсумки відбору

23 січня, 2023

Підбито підсумки премії «Український Будівельний Олімп — 2022».Професійною нагородою відзначені столичні та регіональні будівельні компанії та новобудови

До Експертної Ради премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості.Відбір лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок.Основними критеріями відбору є репутація компанії у професійній спільноті; наявність інновацій, технічних та технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості.За підсумками року серед операторів та об'єктів вітчизняного будівельного ринку премією у певних номінаціях відзначені такі забудовники та новобудови.

BudCapital, Київ, Провідний девелопер Київщини.Стрімкий розвиток та масштабне будівництво– за багаторічний досвід, професіоналізм та участь у близько тридцяти проектах столичної житлової нерухомості.

Інтергал-Буд, Київ, Лідер будівельної галузі– за реалізацію понад 70 проектів на вітчизняному ринку нерухомості, високі темпи та широку географію будівництва, інвестиції у міську інфраструктуру та сучасні технології будівництва.

Comfort Life, Ірпінь, Девелопер року.Новаторські рішення, надійність, професійність – за масштабні проекти та високі темпи будівництва, якість та стабільність, нові будівельні технології та командний професіоналізм.

Креатор-Буд, Тернопіль, Забудовник року.Досвід, професіоналізм, відповідальність — за реалізацію масштабних будівельних проектів, європейську якість та високі стандарти будівництва.

Білий шоколад Development Holding, Київ, Інвестиційна привабливість нерухомості – за професійний девелопмент, багаторічний досвід будівництва, єдиний архітектурний стиль зведених новобудов та сучасний ландшафтний дизайн.

ЖК SKY AVENUE, Київ, Новий стандарт сучасного житла: безпека, благоустрій та доступні ціни.Масштабний проект з 6-ти будинків із закритим дворовим простором, центральним авеню з озелененням, зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками, а також системою розумного будинку та гостьовими стоянками та дворівневими підземними паркінгами з цілодобовим відеоспостереженням.

ЖК Riverside, Київська обл., с.Погреби, Заміський комплекс року.Сучасний еко-простір для комфортного життя та відпочинку.Заміський сучасний комплекс з власною інфраструктурою інтегрований в еко-систему столичного передмістя, облаштовується громадським парком, з місцями для відпочинку, алеями для прогулянок, набережною вздовж водного каналу з кафе, рестораном і пляжною зоною.

ЖК На Прорізній, Київська обл., Гостомель, Європейський стандарт екологічного житла: природа, безпека та комфорт.Комплекс зводиться з сучасних будівельних матеріалів з використанням енергозберігаючих технологій, відрізняється зручною еко-локацією, оригінальною архітектурною стилістикою, ландшафтним дизайном, власною інфраструктурою та паркінгом, а також оригінальними ергономічними плануваннями квартир та великими енергозберігаючими вікнами.

<strong>КМ SOHO, Ужгород, Найкращий архітектурний проект Закарпаття.</strong>Містечко з 73 котеджів, із закритою територією, зводиться в унікальному стилі українського етнобарнхауса (поєднання  закарпатської етніки, лофта, мінімалізму та біо-тека) та відрізняється зручними побутовими сервісами, продуманою функціональністю інфраструктури, площадками для спорту та відпочинку,підвищеною безпекою, а також різноманітністю планувань котеджів та наявністю власної керуючої компанії.

ЖК Senator, Чернівці, Краща новобудова міста Чернівці.Проект з 16 будинків різної поверховості зводиться поряд із центром міста, аеропортом та транспортною розв'язкою.На території облаштовуються дитяче ігрове містечко, спортивний майданчик, футбольне поле, прогулянкові та велосипедні доріжки, автомобільні проїзди та зелені зони відпочинку, також передбачено власну комерційну інфраструктуру та підземний паркінг з ліфтом.

Премією «Український Будівельний Олімп», заснованою у 2006 році, щорічно відзначаються будівельні проекти, компанії, бренди.Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному сайті премії 

Информационная служба
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!