РОДОВІДшкола та IDS Ukraine почали співпрацю щодо створення та підтримки джерел Української ідентичності

8 грудня, 2022

 Згідно цього документу, компанія IDS Ukraine виступить партнером створення інноваційних освітньо-культурних програм навчання дітей в Україні та світі, включаючи програми раннього дошкільного розвитку та середньої школи. Урочисте підписання домовленостей відбулося в історичному Червоному корпусі Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, який є амбасадором РОДОВІДшколи в Києві та області. Ректор Володимир Бугров урочисто затвердив підписання цього дороговказу між компанією і найсучаснішою дистанційною РОДОВІДшколою.

Унікальність та інноваційність РОДОВІДшколи полягає у поєднанні двох форматів навчання: SCORM, що являє собою набір стандартів та специфікацій віддаленого навчання та дозволяє надавати навчальний матеріал окремими невеликими блоками, котрі можуть включатись у різні навчальні курси та гарантовано забезпечувати бажання самоосвіти; та STEMА — гармонійного поєднання напрямків науки, технологій, технічної творчості та математики, включно мистецтво, в окремий напрям в освіті, при якому в навчальних програмах посилюється природничо-науковий компонент, інноваційні технології та якісний розвиток свідомості. 

«РОДОВІДшкола, окрім 22 академічних шкільних предметів, РодовідУчителів2022, на які вона під час війни обрала разом з МОН України найкращих вчителів, має ще й 18 унікальних РодовідУчителів: основи української ідентичності, Трипільська культура, засади національно-патріотичного виховання та десятки перехресних з класичними предметів – біохімія, нанотехнологіі, органічне сільське господарство, профілактична медицина, неінвазивна діагностика, штучний інтелект, космічна екосистема світу, ІТ стартапи та ІТ індустрія, кібер і нацбезпека, які сукупно і визначать майбутню спеціалізацію України та її експансію у світ!» – розповів Ігор Дідковський, автор РОДОВІДшколи. 

Окрім того, для забезпечення живої соціалізації школярів РОДОВІДшкола формує 25 РОДОВІДамбасадорів з найкращих університетів у кожній області. Так, школа представлена в Криму через Таврійський національний універстиет ім. В.І. Вернадського, а в Рівному та області – Острозькою академією. І так по всій країні. 

«Ми щиро раді долучитися до створення нової ланки у сфері освіти. Підтримка РОДОВІДшколи – це великий крок і наш внесок у розвиток освіти та культури України, що є пріоритетом для існування Нації та тісно переплітається з цінностями нашого бізнесу», — зазначає Марко Ткачук, Генеральний директор компанії IDS Ukraine.

Агентство коммуникаций "ВАРТО", ООО
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!