Visotsky Consulting більше немає

11 листопада, 2022

Географія наших клієнтів зростає з кожним роком. Наші програми вже проходять клієнти з 57 країн: США, Ізраїлю, Ісландії, Німеччини, Чехії, Польщі тощо.

Щоб дати можливість кожному отримувати знання з будь-якої точки світу, 90% послуг ми надаємо онлайн. Навчання проходить трьома мовами: російська, англійська, китайська.

Ми доповнили нашу основну програму для підприємців Business Booster, тепер вона складається з 4 ступенів. На першу сходинку до нас заходять власники маленьких компаній, які хочуть підготувати бізнес до систематизації, сформувати команду ключових співробітників та керівників та делегувати оперативні функції, посилити маркетинг та продаж, щоб з цього фундаменту зайнятися трансформацією компанії для подальшого зростання та розвитку. На другій ступені власники впроваджують систему управління, компанія працює як годинник, але власники ще на рівні виконавчого директора. На третій — власники повністю виходять з операційного управління та працюють над стратегією та розвитком. А на четвертій — великі системні компанії, які хочуть масштабуватись, відкривати філії та залучати інвестиції.

Ми створили IT-платформу «Tonnus» для автоматизації бізнесу на основі багаторічного досвіду консалтингових проєктів. Вона дозволить власникам компаній та топ-менеджерам вибудувати систему управління та отримати задоволення від ведення бізнесу.

Тепер ми займаємося не лише систематизацією, а й автоматизацією бізнесу. Наші план — рости далі та створювати нові проєкти. Тому ми прибираємо з назви слово Consulting і залишаємо тільки ім'я Visotsky, під яким починається наш новий шлях з новими продуктами для власників бізнесу.

Наш вектор розвитку зараз — розширювати надання у США та Європі англійською мовою, перекладати матеріали та запускати наші програми іншими мовами.

У нас є глобальна мета — створити великий холдинг із часткою у компаніях, що швидко зростають, у різних галузях бізнесу і прокачувати ці компанії, робити їх лідерами ніш. Для цих компаній ми розроблятимемо стратегію, вибудовуватимемо керуючі компанії, прокачуватимемо маркетинг і продажі, залучатимемо інвестиції, автоматизуватимемо процеси. Будемо робити все, що ми вміємо, щоб швидко їх масштабувати.

Слідкуйте за оновленнями та нумо рухатися вперед разом!

 
Пухальская Алиса Николаевна
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!