Більше 9000 EDI-документів в місяць: Flagman Seafood про успішний досвід впровадження електронного документообігу EDIN

31 серпня, 2020

Компанія плідно співпрацює з багатьма підприємствами на території України, у зв’язку з чим, виникає постійна необхідність в обміні документами з контрагентами. Паперовий документообіг в широких масштабах бізнесу не надає можливості оперативно обробляти замовлення, вчасно отримувати виплати та звітні документи. Для порівняння, надсилання паперового документу займає до 2-х днів, в той час як електронного — 2 секунди. 

“Завдяки впровадженню компанією електронного документообігу нам вдалося оптимізувати наші бізнес-процеси. Сервіси EDI-провайдера EDIN суттєво допомогли скоротити час на отримання та опрацювання документів, зменшивши навантаження на персонал компанії. Такі ж зміни відбулися і в наших контрагентів” — коментує Олександр Горін, комерційний директор ТОВ “ФЛАГМАН СІФУД”

“Найчастіше наша компанія обмінюється ланцюгом з 4-х документів: ORDERS (замовлення) — ORDRSP (підтвердження замовлення) — DESADV (повідомлення про відвантаження) — RECADV (повідомлення про приймання). Загалом щомісячна кількість обміну EDI-документами через платформу EDI-NETWORK складає більш ніж 9000, і ми впевнені, що кожен з них надійде вчасно та без помилок.

EDI-провайдер EDIN надав значну допомогу у впровадженні е-документообігу. Ми плануємо і надалі працювати з EDIN, адже його послуги є надійними та якісними” — розповів Олександр Горін.

EDI-провайдер EDIN – абсолютний лідер інноваційних рішень у сфері електронного документообігу. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну еко-систему для швидкого обміну даними. 

 
Yulia Zakharova
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!