Дефіциту «Моршинської» і «Миргородської» не буде

10 жовтня, 2022

Люди залишилися без світла й води. Зокрема, ЗМІ повідомляють, що в окремих районах Києва, Кривого Рогу, Львівщини, Харківщини, Полтавщини не працюють мережі водопостачання.

Тільки-но скінчилася повітряна тривога, українці ринули в магазини на закупи, побоюючись, що залишаться без харчів. Це спричинило ажіотаж на продукти першої потреби – крупи, цукор, воду. Після прильотів у столицю кияни почали знов збирати тривожні наплічники з найнеобхіднішими речами – документами, повербанком, серветками, ліками, печивом та бутильованою водою. 

Подбати про власну безпеку й зробити запас харчів, звісно, природне прагнення, проте не варто піддаватися паніці й змітати все з полиць. 

Так, підприємства продовжують працювати, а на випадок позаштатної ситуації є великий запас питної води – його вистачить на місяць. Про це, зокрема, заявив найбільший український виробник бутильованої води IDS Ukraine (ТМ «Миргородська», «Моршинська»). 

«Виробництво в Моршині функціонує у звичному режимі, зараз налагоджуємо відвантаження продукції з урахуванням поточної складної ситуації. Миргородський завод відчуває перебої з електроенергією, але й він продовжує працювати – наявної на складі продукції вистачить для забезпечення населення найнеобхіднішим продуктом. Ми розуміємо важливість доступу українців до якісної води, тому робимо все можливе для її безперебійної доставки в усі торговельні мережі», – коментує становище СЕО компанії Марко Ткачук.

 
Агентство коммуникаций "ВАРТО", ООО
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!