Дніпропетровськгаз: стратегія РГК на європейську інтеграцію газового ринку країни в дії!

25 травня, 2022

Дніпропетровськгаз здійснює критично важливі та невідкладні роботи на газових мережах області задля стабільного забезпечення базових потреб українців у цей складний час. 

Днями фахівці Дніпропетровськгазу використали сучасні європейські технології при проведенні робіт на газових мережах області.

Працівники газорозподільної компанії виконали роботи з використанням міні «стоп-системи» італійської фірми Ravetti у Павлограді. Це дозволило не відключати майже 700 клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» на час проведення робіт.

"Дніпропетровськгаз у своїй роботі активно застосовує не лише сучасні зразки обладнання європейської якості, а й закуповує інструменти та системи провідних європейських партнерів", — розповідає головний інженер Павлоградського відділення АТ "Дніпропетровськгаз" Вікторія Тимкова.

Звертаємо вашу увагу, що для якісного та вчасного обслуговування і ремонту газорозподільних мереж важливою є оплата послуг розподілу газу. В умовах війни та збільшеного навантаження ми продовжуємо працювати для комфорту наших споживачів.

Працюємо разом — наближаємо перемогу!

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!