Рік війни: Дніпропетровськгаз тримає газовий фронт області

24 лютого, 2023

Складно повірити, але вже 365 днів триває війна в Україні за нашу свободу, мирне небо та незалежність. Кожного дня ворог нищить наші міста — руйнує не лише цивільну інфраструктуру, а й критичну, у тому числі газову систему.

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), з початку повномасштабного вторгнення стоїть на варті газового фронту Дніпропетровщини: відновлює мережі, проводить ремонти та модернізацію, впроваджує новітні технологічні рішення для підвищення стабільного розподілу блакитного палива та безпеки споживачів. За цей період газовики нашого регіону ліквідували 1,2 тис. пошкоджень газопроводів через ворожі обстріли.

Фахівці Дніпропетровськгазу одні з перших, хто прибуває на місце після обстрілів разом з іншими аварійними службами. Загалом за період війни спеціалісти компанії відновили газопостачання для понад 5,3 тис. осель, 90% робіт були виконані працівниками саме Нікопольського відділення АТ «Дніпропетровськгаз».

За цей час аварійно-диспетчерська служба компанії здійснила майже 40 тис. виїздів на виклики по області. Із них: 26,6 тис. випадків – повідомлення про запах газу у помешканні/на вулиці, ліквідація 33,8 тис. витоків блакитного палива і близько 370 пожеж, де необхідно було оперативне перекриття розподілу газу на мережах.

Навіть у таких складних умовах Дніпропетровськгаз проводить критично важливу модернізацію та реконструкцію газових мереж області, у тому числі у районах, де ведуться постійні ворожі обстріли. Спеціалісти підприємства, починаючи з 24 лютого 2022 року, встановили на Дніпропетровщині 105 ШГРП українського заводу RGC Production з європейськими комплектуючими, із них 25 шафових газорегуляторних пунктів у Нікопольському та Криворізькому районах.

До того ж, фахівці газорозподільної компанії продовжують активно проводити планові роботи для підтримки газорозподільної системи області. Так, бригади КПО Новомосковського, Кам’янського, Павлоградського та Нікопольського відділень АТ «Дніпропетровськгаз» щоденно працюють та виконують комплексне приладове обстеження усіх газогонів у регіоні. За 12 місяців воєнного стану спеціалісти здійснили техобстеження 16,2 тис. км газових мереж області, виявили 9,7 тис. пошкоджень ізоляційного покриття підземних газопроводів та 14 тис. витоків газу на підземних та надземних газових мережах. 

Також група ЕХЗ АТ «Дніпропетровськгаз» виконала 25,8 тис. технічних оглядів та обслуговувань установок електрохімзахисту газопроводів. Газовиками було здійснено 6,3 тис. перевірок ефективності роботи цього обладнання. У процесі експлуатації працівники компанії виконали 1,7 тис. планових та поточних ремонтів установок електрохімзахисту підземних сталевих газопроводів.

Окрім поточних та планових робіт газорозподільна компанія активно допомагає Збройним силам України. АТ «Дніпропетровськгаз» спрямувало на підтримку армії 7,6 млн грн. На потреби ЗСУ та для мобілізованих працівників підприємства були закуплені і передані бронежилети, спецодяг, взуття, продукти харчування, засоби зв’язку тощо. Крім цього, відправлено у зону бойових дій та до ТРО майже 30 автомобілів, акумулятори, шини, пальне, протитанкові їжаки, будівельні матеріали та необхідні інструменти.

Також Дніпропетровськгаз передав 40 буржуйок виробництва RGCProductionна 9 військових частин, де служать мобілізовані працівники підприємства. Разом з пічками компанія відправила на фронт понад 50 комплектів термобілизни та більше 60 спальників. Усього в АТ «Дніпропетровськгаз» 146 фахівця, які захищають кордони України у лавах Збройних сил.

Ці 12 місяців супротиву та нашої боротьби на газовому фронті зробили кожного з нас сильнішим! Незважаючи на надскладні умови, працівники Дніпропетровськгазу і надалі залишаються на своїх робочих місцях та працюють на перемогу рідної України!

Тримаймося заради спільної мети!

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!