Виробник Ceresit «Хенкель Баутехнік» відзначає 25 років від появи першого заводу в Україні

6 червня, 2024

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)», знана за одним зі своїх флагманських брендів Ceresit, цьогоріч відзначає 25 років від старту своєї виробничої діяльності на території України. У 1999 році міжнародна компанія запустила свій перший український завод у Вишгороді на Київщині.

Нині «Хенкель Баутехнік (Україна)», що займає провідні позиції на ринку матеріалів для будівництва й оздоблення, управляє трьома виробництвами на території нашої країни, решта з яких розташовані на Львівщині та Харківщині.

Як повідомив генеральний менеджер «Хенкель Баутехнік (Україна)» Василь Дудник в інтерв’ю NV, компанія дотримується незмінної стратегії розвитку своєї присутності на вітчизняному ринку та продовжує інвестувати в Україну.

«Ми зосереджуємо інвестиції на безпеці наших співробітників, модернізації та розширенні виробництв, підвищенні енергоефективності й енергонезалежності. Це дає змогу компанії досягати цілей сталого розвитку і, водночас, забезпечити сталість виробничих і бізнес-процесів. Зокрема, значні інвестиції компанія спрямувала для потреб будівництва захисних споруд на кожному з трьох заводів на території України, що нині функціонують. Другий ключовий напрям інвестицій — вдосконалення наших продуктів, запуск і розвиток новинок», — зазначив Василь Дудник.

З початку російського повномасштабного вторгнення «Хенкель Баутехнік (Україна)» інвестувала у свої українські виробництва 3 млн євро.

Стала діяльність заводів в Україні дає змогу цій міжнародній компанії, що вже понад рік як покинула російський ринок, активно взаємодіяти з благодійними фондами, волонтерськими організаціями та громадами присутності для допомоги у відбудові навчальних закладів, лікарень й інших об'єктів соціальної інфраструктури.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» реалізовує власну гуманітарну програму допомоги від одного із флагманських брендів компанії — Ceresit Help.

«Ми зосередилися на допомозі людям, чиє житло зазнало пошкоджень унаслідок бойових дій. Ми виділили 3 млн грн, аби допомогти відновити домівки понад 150 родинам. У 2024 році ми збільшуємо програму Ceresit Help на 8 млн грн, досягнувши її загального обсягу 11 млн грн», — заявив очільник компанії. А раніше «Хенкель Баутехнік (Україна)» анонсувала систему грантів для програми відновлення об’єктів соціальної інфраструктури на 40 млн грн.

Навіть попри повномасштабне вторгнення, інвестиційна стратегія компанії на українському ринку залишається незмінною — впроваджувати найновіші досягнення у сфері будівництва, щоб сприяти модернізації технологій і робити свій вагомий внесок у розвиток галузі, допомагати створювати більш енергоефективні, довговічні та якісні будівлі.

Відповідаючи на запитання про інтерес міжнародних компаній до входження на вітчизняний ринок будматеріалів і будівельних технологій, Василь Дудник відзначив інвестиційну привабливість України, що буде стрімко розвиватися у процесі відбудови: «Це дуже добрий та оптимістичний сигнал. Насамперед, це свідчення непохитної віри наших зарубіжних колег у Перемогу та майбутнє процвітання та розвиток України. Звісно, ці процеси будуть тісно пов’язані з відбудовою та модернізацією. Наш ринок — це ринок можливостей. Україна має унікальний історичний шанс використати досвід масштабної відбудови інших країн, принципово змінити підходи до будівництва та впроваджувати новітні технології. Відбудова може стати потужним імпульсом для всієї індустрії, але потрібно вміло ним скористатись. А для цього потрібно докласти значних зусиль, аби подолати всі виклики, які постають перед нами зараз. Ми бачимо майбутнє – за швидким розвитком модульного будівництва, технологій 3D-друку, з особливим фокусом на швидкість і якість зведення енергоефективних

+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!