SvitPpt зiбрав численну кiлькiсть бескоштовних презентацій Powerpoint українською мовою

13 декабря, 2013

Сервіс SvitPpt надає можливість безкоштовно використовувати презентації PowerPoint українською мовою для учнів, студентів та усіх бажаючих користувачів цього сервісу. 

Вiн створений для того, щоб кожен мав змогу ділитись своїми презентаціями PowerPoint з друзями та колегами. Одна з головних переваг сервісу – можливість дивитись презентації онлайн, безпосередньо у вікні браузеру. На сайтi SvitPpt.com.ua є база численних презентацій українською мовою, що поповнюється кожний день.

Даний сайт, створений командою майстрів своєї справи, допоможе ділитися бажаючим своїми презентаціями формату PowerPoint. Цей сервіс – один із перших на вітчизняному інтернет-просторі. Сайт створений на основі досліджень та аналізу найпопулярніших запитів у інтернеті. SvitPpt став саме тим сервiсом, якого так чекали українцi — від школяра до бізнесмена.

SvitPpt надає можливість публікувати презентації формату PowerPoint в Інтернеті. Однією з головних переваг сервісу є можливість онлайн-перегляду опублікованих презентацій. Все, що потрібно для розміщення своєї презентації у базі сайту – авторизуватись через будь-які соціальні мережі Рунету. Розміщення проекту на сайті відкриває можливість не просто публікації посилання на сервіс – це набагато більше! Сайт дає змогу редагувати презентацію, корегуючи текст на будь-якому слайді та використовувати код презентації для розташування на своєму сайті.

Є можливість продемонструвати презентацію саме там, де потрiбно – на сайтi, сторінцi у соціальній мережі чи в персональному блозi. Це можливо завдяки вбудованому на сайті плеєру презентацій. Як тільки презентація завантажена – вона автоматично вiдобразиться у базі порталу в вигляді посилань на скачування і перегляду в плеєрі. Все, що залишиться зробити – це поділитися з адресатом.

Крім цих безперечних переваг, SvitPpt є базою численних презентацій українською мовою, що поповнюється кожний день. І будь-яку з них можливо завантажити на комп’ютер. Філософія, біологія, історія, економіка, мистецтво, географія, релігія – все це та багато інших тем доступні уже зараз. Автори сайту потурбувались, щоб користувачам було зручно користуватись сервісом – ніякої купи зайвих посилань, тільки необхідне: завантаження, авторизація, пошук.

У час інформаційних технологій та повсякденного онлайн-спілкування дуже важливо донести свою думку до співрозмовника чітко та виразно: "хто володіє інформацією – той володіє світом". А сьогодення додає: хто вміє виразно донести свою інформацію, за тим iде весь світ. Незалежно від того, хто потребує інформації – школяр, студень, вчитель або підприємець, він захоче, щоб його думку почули та побачили. Це може бути реферат у школу, дипломна робота в інститут або презентація проекту перед бізнес-партнерами. Чим більше виразності, тим більше вірогідність того, що люди вхоплять саму суть думки та прислухаються. А одним із найпопулярніших інструментів у цій справі, безперечно, є електронні презентації Power Point. Саме для цього аспекту і створений SvitPpt.

+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2019
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!