«Хенкель» продовжує партнерську співпрацю з Plastic Bank

22 ноября, 2019

Дюссельдорф — Компанія «Хенкель» продовжує свою співпрацю з соціальним  підприємством «Плестік Бенк» (PlasticBank) на наступні п’ять років. Партнерство, що почалось у 2017 році, було успішним, і компанія «Хенкель» планує підтримувати поточні проекти на Гаїті, Філіппінах та в Індонезії і зробити значний внесок у розвиток інфраструктури більш, ніж 400 пунктів збору відходів організації «Плестік Бенк» у Єгипті. Лише у 2020 році «Хенкель» планує використати більш, ніж 600 тонн переробленого матеріалу, що називається SocialPlastic®, в упаковці своєї продукції.

Виконуючи своє зобов’язання підтримувати економіку замкнутого циклу та боротись проти попадання пластикових відходів у навколишнє середовище, компанія «Хенкель» стала першою в світі компанією споживчих товарів, що стала партнером організації «Плестік Бенк». Спільною метою партнерів є скоротити кількість пластикових відходів в океанах, одночасно покращуючи якість життя людей, що живуть в умовах бідності, особливо в країнах з недостатньо розвинутою інфрастуктурою управління відходами. Сенс цієї діяльності полягає в тому, щоб у спеціально визначених центрах місцеві мешканці здавали пластикові відходи та обмінювали такі відходи на гроші, товари або послуги. Таку сировину пізніше повертають знову у ланцюжок створення вартості з пластику у формі SocialPlastic®.

З початку співпраці «Плестік Бенк» відкрив додаткові центри збирання на Гаїті. Крім того, компанія «Хенкель» допомогла цій організації налагодити мережу постачання, щоб забезпечити переробку та повторне використання зібраних пластикових відходів та їх кінцеве включення в ланцюжок вартості. Раніше цього року компанія «Хенкель» випустила на ринок асортимент продукції «Косметичні засоби» та «Засоби прання та догляду за оселею» в упаковці, що на 50% складається зSocialPlastic®. Загалом більше 200 тонн SocialPlastic®вже було перероблено компанією «Хенкель». Ця знакова подія отримала зовнішнє визнання: так компанія «Хенкель» отримала нагороду в сфері екології «Передовий досвід» у пакуванні в Європі (PackagingEurope’s“BestPractice” SustainablePachagingSustainabilityAward) та нагороду EcoviaSustainableBeautyAwardв категорії «Екологічна упаковка».

   

Організація екосистеми збирання відходів в Єгипті

Партнерство, що продовжується та підтримується бізнес-напрямками споживчих товарів компанії «Хенкель» «Косметичні засоби» та «Засоби прання та догляду за оселею» і надалі зосереджується на двох аспектах: подальше зростання використання SocialPlastic®в упаковці продукції компанії та збільшення масштабів впливу «Плестік Бенк» на глобальному рівні з метою попередження попадання пластикових відходів в океани та створення можливостей для бідних людей.

Компанія «Хенкель» планує підтримувати «Плестік Бенк» у подальшому збільшенні обсягів збирання та використання SocialPlastic®як ресурсу для виробництва упаковки. Шляхом розвитку екосистеми збирання відходів в Єгипті «Плестік Бенк» сподівається досягти додаткових потужностей збирання до 5000 тонн на рік, що складає майже один мільярд пляшок за п’ять років.

Комплексний підхід до вирішення проблеми пластикових відходів

«Плестік Бенк»створює ланцюг вартості, який робить внесок в покращення світу. Наше партнерство з компанією «Хенкель» є гарним прикладом того, що можна досягти, доклавши спільних зусиль, і ми раді з того, що наша співпраця продовжується,» — сказав Девід Кац (DavidKatz), Генеральний директор «Плестік Бенк». – «Разом ми можемо створювати дійсну додану вартість, вирішувати проблему відходів, застосовуючи комплексний підхід, і в той самий час допомагати бідним людям».

Співробітництво з «Плестік Бенк» допомагає нам реалізовувати свою стратегію використання більших обсягів переробленого пластику в упаковці нашої продукції, тим самим забезпечуючи постійний дохід для збирачів відходів», — сказав Йенс-Мартін Шверцлер (Jens-MartinSchwärzler), Виконавчий віце-президент, керівник бізнес-напрямку компанії «Хенкель» «Косметичні засоби». – «Партнерство з «Плестік Бенк» також дає нам можливість виконувати побажання наших споживачів та реалізовувати екологічну свідомість у їх повсякденному житті.»

«З моменту об’єднання наших зусиль два роки тому ми тісно співпрацювали над тим, щоб не допустити попадання пластикових відходів в океан та покращити життя бідних людей, зокрема, у країнах, де відсутня ефективна інфраструктура управління відходами,» – сказав Бруно Пьяченца (BrunoPiacenza), Виконавчий віце-президент та керівник напрямку-бізнесу «Хенкель» «Засоби прання та догляду за оселею».

«Наше співробітництво з «Плестік Бенк» – це унікальне партнерство, спрямоване на вирішення двох найбільших викликів в світі на сьогодні: пластикові відходи та недостатні можливості, які мають бідні люди,» — сказала Сільві Ніколь (SylvieNicol), старший віце-президент по роботі з персоналом та Голова  ради сталого розвитку компанії «Хенкель». – «Ми з хвилюванням робимо наступні кроки заради збереження навколишнього середовища та заради кращого майбутнього все більшої кількості людей на Гаїті, в Індонезії та в Єгипті».   

Зобов’язання реалізовувати  економіку замкнутого циклу

Партнерство з «Плестік Бенк» – це частина різноманітних ініціатив компанії «Хенкель» сприяння розвитку економіки замкнутого циклу та розробляти рішення екологічного пакування продукції. Компанія поставила перед собою конкретні цілі щодо упаковки, а саме, розвивати закритий цикл, де використовується пластик: До 2025 року уся упаковка буде придатною для вторинної переробки, для потворного використання або такою, яку можна використовувати для компостування*, а частка вторинного пластику в упаковці споживчих товарів в Європі зросте на 35 відсотків. Уже сьогодні велика кількість упаковки продукції компанії вже на 100 відсотків складається з вторинного пластику.

Для прискорення отримання результатів в галузі сталого розвитку компанія «Хенкель»співпрацює з різними партнерами по ланцюжку вартості та бере участь в багатьох ініціативах в свої промисловості. Наприклад, компанія є учасником ініціативи «Нова економіка пластику» (NewPlasticEconomy) та учасником-засновником глобального Об’єднання для припинення утворення пластикових відходів (AlliancetoEndPlasticWaste) .

Більше про стратегію та діяльність компанії «Хенкель»щодо пластику на сторінці компанії: www.henkel.com/plastic.

Інформація про компанію «Хенкель»

Компанія «Хенкель» має збалансований і диверсифікований портфель активів, що охоплює різні країни світу. Компанія, діяльність якої ведеться у трьох основних бізнес-напрямках, займає лідируючі позиції в промисловому і споживчому сегментах бізнесу завдяки успішним брендам, інноваціям і технологіям. Бізнес-напрямок «Клейові технології» компанії «Хенкель» посідає першість на світовому ринку клейової продукції у всіх сегментах даної галузі в різних країнах світу. В бізнес-напрямках «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» компанія «Хенкель» лідирує у багатьох країнах і галузях по всьому світу. З часу заснування компанії «Хенкель» у 1876 році вона веде успішну діяльність вже понад 140 років. У 2018 році компанія «Хенкель» повідомила про обсяг збуту розміром приблизно 20 мільярдів євроі скоригований операційний прибуток розміром близько 3,5 млрд євро. У компанії «Хенкель» працює приблизно 53 000 осіб у різних країнах світу – це віддана і дуже різноманітна команда, об’єднана гарною корпоративною культурою, спільною метою забезпечувати стійкий розвиток і спільними цінностями. Як визнаний лідер стійкого розвитку, компанія «Хенкель» займає провідні позиції по багатьох міжнародних показниках та в багатьох міжнародних рейтингах. Привілейовані акції компанії «Хенкель» котируються на фондовій біржі Німеччини (фондовий індекс – DAX). Для отримання додаткової інформації просимо відвідати веб-сайт компанії за цим гіперпосиланням: www.henkel.com.

+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!