З початку року Дніпропетровськгаз передав на повірку майже 23 тисячі лічильників газу

25 октября, 2021

За 9 місяців 2021 року спеціалісти АТ "Дніпропетровськгаз" разом із представниками ДП "Дніпростандартметрологія" виконали перевірку 22,9 тис побутових лічильників газу. Після держповірки понад 52% приладів обліку газу були визнані непридатними для подальшої експлуатації.

«Кількість приладів обліку газу, які Дніпропетровськгаз може замінити за тарифні кошти щорічно визначає держрегулятор НКРЕКП. Відповідно до плану розвитку нашої компанії на 2021 рік передбачено понад 12 млн ​​грн. інвестицій для заміни 6 395 непридатних лічильників газу і 8,5 млн грн. для формування обмінного фонду побутових вузлів обліку», — коментує технічний директор Дніпропетровськгазу Сергій Бачурін.

За результатами роботи у 2021 році понад 12тис лічильників були визнані непридатними до подальшого використання. Більше ніж 11,8тис лічильників будуть замінені компанієюза рахунок власних коштів.

Також під час повірки зафіксовано 169 підтверджених випадків протизаконного втручання в роботу приладів. Важливо зазначити, що недобросовісні споживачі втрачають більше коштів, адже сплачують вартість послуг щодо повірки, вартість нового лічильника та відшкодовують завдані збитки.

Послуга з періодичної повірки вузлів обліку газу є безкоштовною для клієнтів і включає демонтаж, транспортування, монтаж, техобслуговування та пов'язаний з такою повіркою ремонт.

Відповідно до Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" усі засоби вимірювальної техніки, в тому числі і побутові лічильники газу, підлягають періодичній повірці через певний міжповірочний інтервал. Побутові прилади обліку газу повіряються кожні 8 років.

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!