142 млн грн. на підтримку ЗСУ спрямувало ПАТ «Черкасиобенерго» з початку широкомасштабного вторгнення.

29 січня, 2024

142 млн. грн. на підтримку ЗСУ було спрямовано ПАТ «Черкасиобленерго» та його колективом з початку російської широкомасштабної російської агресії 24 лютого 2022 р. Як повідомив під час конференції трудового колективу голова первинної профспілкової організації ПАТ "Черкасиобленерго" Олександр Чорний, колектив та підприємство з самого початку агресії  постійно передають на запити конкретних військових частин необхідну техніку та обладнання  — автомобілі позашляховики, квадроцикли, бронежилети, приціли,  дрони. І військові 30 штурмової бригади, 118 бригади тероборони, 36 бригади ????  дуже вдячні за це колективу енергетиків. Загальний обсяг допомоги за  700 днів битви за Україну склав 120 млн. грн. Це понад 20 автомобілів, 3 пікапи, понад 20 квадроциклів, майже 50 квадрокоптерів, більше 70 тепловізорів, 18 теплових прицілів, 20 оптичних пристроїв, понад 60 бензинових та дизельних генераторів, бензопили, переговорні рації, сонячні панелі, дрони-камікадзе, комп'ютерна техніка, медичні препарати і прилади та інші важливі речі.рн.

            Крім допомоги військовим частинам, на підприємстві також здійснюють щомісячні виплати матеріальної допомоги 156 співробітникам підприємства, що наразі боронять Україну у складі ЗСУ. За словами директора з персоналу ПАТ «Черкасиобленерго» Надії Братаніч, розмір такої допомоги – 10 000 грн. щомісяця, а загалом за 2023 рік її було виплачено на суму близько 22 млн. грн.

«Найголовніше зараз – це боротьба з агресором, бо це екзистенційна битва за існування України як нації, — акцентував голова Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. За словами очільника підприємства і колектив, і менеджмент продовжить робити все можливе і неможливе для належного забезпечення Збройних сил України всім необхідним для наближення Перемоги.

Шевченко Мария Сергеевна
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!