Заява АТ "Харківгаз"

20 жовтня, 2021

В рамках підготовки газорозподільних мереж області до стабільної і безаварійної роботи в опалювальному сезоні, 11 жовтня АТ "Харківгаз" повинен був провести ремонтні роботи на газопроводі і газорегуляторному пункті в с. Благодатне Чугуївського району. Інформація про проведення таких робіт була заздалегідь розміщена на веб-сайті АТ "Харківгаз", в с. Благодатне-проінформовані місцеві органи влади.

Втім, невстановлені особи 11 жовтня заблокували роботу фахівців АТ «Харківгаз» та спецтехніку компанії. Тому роботи були призупинені, а близько 200 клієнтів АТ "Харківгаз" залишився без газу.

За сприяння державних органів влади, 16 жовтня АТ «Харківгаз» відновив ремонт на газорозподільних мережах в с. Благодатне та підготував газопроводи до випробувань, які проводяться перед пуском газу споживачам. Сам пуск газу мав розпочатись 17 жовтня.

17 жовтня, невідомі особи — псевдоактивісти, які раніше блокували транспорт АТ «Харківгаз», розпочали підбурювати споживачів не надавати доступ працівникам газової компанії до домоволодінь. Без здійснення цих заходів безпеки пуск газу є неможливим.

Цього ж дня ці псевдоактивісти пошкодили автотранспорт АТ «Харківгаз» та здійснили чисельні спроби пошкодити власне майно працівників компанії (телефони), на які працівники фіксували правопорушення невідомих осіб. Представники АТ «Харківгаз» викликали правоохоронні органи на місце події.

Завдяки спільним зусиллям державних органів влади та правоохоронних органів, АТ «Харківгаз» 17 жовтня зміг відновити газопостачання мешканцям с. Благодатне. Жодних заяв, крім офіційних звернень в правоохоронні органи щодо протиправних дій невідомих осіб в с. Благодатне, в період 16-17 жовтня АТ «Харківгаз» не робив.

Звертаємо увагу правоохоронних органів на деструктивну діяльність псевдоактивістів, які намагаються збурити людей до протиправних дій та закликають до дестабілізаціі ситуації в суспільстві та просимо вжити відповідних заходів.

АТ «Харківгаз» здійснює діяльність з розподілу природного газу споживачам і не має жодного відношення до продажу газу. Вартість послуг Оператора ГРМ АТ «Харківгаз» встановлюється державним регулятором – НКРЕКП.

Ирина Грабо
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!