Дніпропетровськгаз: вчасне технічне обслуговування газових мереж гарантія безпечного споживання газу

29 квітня, 2022

В’ячеслав Пахомов, власник приватного будинку у Новомосковському районі Дніпропетровської області, називає себе свідомим споживачем блакитного палива та відповідально ставиться до експлуатації газових приладів. Тому постійно замовляє послугу технічного обслуговуванняу Дніпропетровськгазі.

«Ситуація в країні зараз складна, але дбати про свою безпеку потрібно завжди. Ми з дружиною регулярно звертаємося до відділу технічного обслуговування компанії Дніпропетровськгаз та замовляємо послугу з техобслуговуваннявнутрішніх газових мереж. Для нас важливо, щоб усі газові прилади працювали справно: не було витоків газу, у разі потреби виконатиремонт. А це можливо тільки після кваліфікованого обстеження фахівцями», — розповідає чоловік.

Дніпропетровськгаз рекомендує систематично проводити ТО внутрішніх газових мереж. Адже це дасть змогу бути на 100% впевненими, що газові прилади працюють стабільно та надійно. Замовити послугу з ТО внутрішніх газових мереж можна у відділі технічного обслуговування АТ "Дніпропетровськгаз" та 104.uaклієнтських просторахпо області.

Адреси центрів, які вже відновили роботу, за посиланням: http://surl.li/bocnq.

Бережіть себе та своїх рідних!

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!