Фахівці Дніпропетровськгазу застосували європейське обладнання та провели роботи без відключення майже 4,5 тис. споживачів

21 червня, 2022

Дніпропетровськгаз в умовах війни продовжує щоденно працювати та здійснювати критично важливі роботи на газових мережах області задля безперебійного та безаварійного розподілу газу для мешканців Дніпропетровської області. 

Нещодавно спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» провели заміну старого газорегуляторного пункту на новий ШГРП в одному із селищ Криворізького району. Тепер замість старого обладнання, яке пропрацювало більше 30 років, встановили інноваційний та якісний шафовий газорегуляторний пункт українського заводу RGC Production, виготовлене з використанням інноваційних європейських технологій та комплектуючих.

Під час проведення робіт фахівці газорозподільної компанії застосували «стоп-систему» італійської фірми Ravetti. Вона допомогла працювати без відключення газопостачання майже 4,5 тис. споживачів приватного сектору. Дана технологія забезпечує подвійне перекриття газопроводу в кожній точці відсікання і таким чином дозволяє якісно проводити ремонт газогонів у будь-яку пору року, без відключення споживачів та з мінімальною затратою часу.

Тим самим багаторічна стратегія Регіональної газової компанії, під брендом якої працює АТ «Дніпропетровськгаз», щодо європейського напрямку розвитку газорозподільних мереж та повної відмови від радянських і російських технологій в газорозподілі — виправдала себе. Це дало змогу Дніпропетровськгазу навіть у час війни активно працювати та проводити ремонт, модернізацію мереж, замінювати застаріле газове обладнання на сучасне та енергоефективне.

Європейські технології та обладнання працюють для українців та їхньої безпеки!

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!