Заміна газової плити від ключ – комплексна послуга від Дніпропетровськгазу

28 червня, 2022

Літо – найкраща пора року, коли варто подумати про заміну газового обладнання. І газова плита – не виключення, адже це — вірна помічниця кожної господині і невід'ємний атрибут будь-якої кухні. У 104.ua клієнтських просторах на Дніпропетровщині велике різноманіття газового устаткування власного виробництва та імпорту: опалювальні прилади, колонки, конвектори, смарт-модеми для передачі показань лічильника блакитного палива, сигналізатори для виявлення витоків газу, є і в наявності сучасні газові плити.

Ми знаємо на скільки іноді складно знайти час на заміну старої газової плити: це не тільки підбір нового обладнання, а й оформлення необхідних документів, пошук майстрів, які швидко та якісно зможуть це виконати. Але вихід існує — обрати послугу з заміни газової плити під ключ в АТ «Дніпропетровськгаз»!

Замовивши таку послугу, ви гарантовано отримаєте:

-офіційну гарантію та сервіс;

-демонтаж старої газової плити;

-підключення нової газової плити;

-заміну крану і шлангу;

-підключення системи газопостачання;

-офіційну реєстрацію плити;

-пакет документів.

І все це усього за фіксованою ціною 900 грн, без усіляких доплат, якщо ви придбали газову плиту у будь-якому 104.ua клієнтському просторі регіону та не змінюєте її розташування у своєму помешканні.

Усі роботи виконуються досвідченими спеціалістами АТ «Дніпропетровськгаз», які пройшли навчання та отримали сертифікати, мають дозвільні документи і сучасне обладнання для виконання цих робіт.

Обирайте якісне газове устаткування та замовляйте послугу у найближчому 104.ua клієнтському просторі, де персональний менеджер індивідуально розгляне кожен запит і допоможе знайти рішення! Також вас проінформують щодо послуги з заміни газової плити під ключ в АТ «Дніпропетровськгаз» за місцем проживання.

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!