KSG Agro завершив збирання ранніх зернових культур

25 липня, 2022

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, завершили збирання ранніх зернових культур на площі 6,3 тис. га, у тому числі:

• пшениці – 4,2 тис. га,

• ячменю – 1,3 тис. га,

• ріпаку озимого – 0,8 тис. га.

У ході жнив господарства холдингу були повністю забезпечені необхідною технікою — комбайнами та вантажівками для вивезення врожаю. Завдяки сучасній техніці та технологіям, що використовуються холдингом, весь посіяний урожай прибраний без втрат.

«Погода характеризувалася відсутністю продуктивних опадів у необхідні технологічні терміни для рослин, що не сприяло високій урожайності культур», — зазначив Дмитро Ємельченко.

В результаті врожайність пшениці та ячменю склала 3 т\га, а ріпаку озимого 2,2-2,5 т\га.

ДОСЬЄ

KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.

Пресс-служба KSG BANK
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!