Дніпропетровськгаз модернізує газові мережі регіону із застосуванням обладнання європейського зразка

27 липня, 2022

Підприємство критичної інфраструктури АТ «Дніпропетровськгаз» в умовах війни продовжує 24/7 працювати та здійснювати критично важливі роботи на газових мережах області задля безперебійного та безаварійного розподілу газу для мешканців Дніпропетровської області. 

Днями спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» провели заміну ШГРП у селищі міського типу Криворізького району. Замість старого обладнання, яке пропрацювало більше 40 років, відтепер функціонує новий шафовий газорегуляторний пункт.

У сучасному ШГРП українського виробництва RGC Production встановлені італійські регулятори тиску Pietro Fiorentini Spa. Обладнання наших партнерів – надійне та якісне, воно дозволяє стабільно утримувати тиск на заданому рівні, убезпечити мережі та газові прилади споживачів від коливань тиску тощо. Саме завдяки італійським складовим нових ШГРП клієнти Дніпропетровськгазу не відчувають на собі зміну тиску блакитного палива під час аварійних ситуацій, які можуть виникати на ГРС.

Відтак ШГРП європейського зразка забезпечить надійний та стабільний розподіл газу для майже 250 споживачів приватного сектору цього населеного пункту.

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), оновлює газові мережі області відповідно до сучасних світових стандартів, для стабільної та безаварійної доставки газу нашим клієнтам. Відмова від радянських технологій, налагоджена співпраця з іноземними партнерами і власні логістичні маршрути — частина європейського напрямку розвитку газового ринку, який був обраний компанією.

Працюємо на перемогу!

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!