ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує співпрацю з НУБіП з дуального навчання

4 серпня, 2022

ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує реалізацію Програми з дуального навчання студентів Національного Університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП),- повідомив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук під час Форуму «SEВ-2022» – співпраця науки, освіти і бізнесу для післявоєнного відродження України, що пройшов минулого тижня у НУБіП. За словами очільника підприємства, згідно з укладеною з ВНЗ угодою до початку російської агресії студенти передостанніх курсів НУБіП проходили оплачувану виробничу практику на посадах електромонтерів розподільчих мереж. Частина з них навчалася робітничій професії в Навчальному центрі підприємства з отриманням свідоцтва з електробезпеки. На завершальному етапі навчання –практика за напрямами спеціалізації ( у службі розподільчих мереж, електропідстанціях, підрозділах релейному захисту та автоматики, філіях товариства).

На сьогодні, в умовах воєного часу дуальний формат навчання продовжено шляхом проведення вебінарів, он-лайн зайнять  студентів з фахівцями-практиками, очільниками підрозділів  підприємства. Це дає можливість студентам майже наживо ознайомитися з технологічними і виробничими процесами.

Продовжується наразі і проект підвищення кваліфікації спеціалістів товариства в Навчально-науковому Інституті Енергетики, автоматизації та енергозбереження, що входить до складу НУБіП — цього року більше 20 спеціалістів товариства взяли участь у даному проекті.

За словами Олега Самчука, співпраця з Національним університетом біоресурсів і природокористування України, вищими навчальними та професійно технічними закладами регіону – один з пріоритетів  ПАТ «Черкасиобленерго». «Це дозволяє нам забезпечувати високу якість професійної підготовки спеціалістів шляхом об’єднання інтелектуального потенціалу, матеріальних, фінансових та корпоративних ресурсів», резюмував Олег Самчук.

Так, на сьогодні у компанії працює більше 100 випускників Національного університету біоресурсів і природокористування України і кожен з них зарекомендував себе як професійний та кваліфікований спеціаліст, здатний виконувати усі завдання, покладені на нього. Серед них 34 працівника, які нині займають керівні посади, що складає майже половину управлінського складу Товариства. Це і директори філій та структурних підрозділів, заступники директорів та начальники служб та відділів. Усі вони змогли показати не лише фахові знання, а й організаторські здібності, та пройшли кар’єрною сходинкою починаючи від спеціаліста до співробітника керівної ланки.

Шевченко Мария Сергеевна
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!