Дніпропетровськгаз: заміна газового котла від ключ – комплексна послуга, що гарантує затишок та комфорт у помешканні

29 липня, 2022

Чи знаєте ви, що старі котли витрачають на 40% більше газу, аніж сучасні? Через те, що у старого обладнання з часом знижується ККД і воно починає витрачати більше ресурсу, споживач відчуває це на собі. Варто замислитися про заміну газового устаткування. Щосезону виробники пропонують клієнтам газове обладнання з покращеними технічними характеристиками.

У 104.ua клієнтських просторах на Дніпропетровщині велике різноманіття газового устаткування власного виробництва та імпорту: колонки, газові плити, конвектори, смарт-модеми для передачі показань лічильника блакитного палива, сигналізатори для виявлення витоків газу, є і новітні опалювальні прилади. Саме для наших клієнтів доступна комплексна послуга з заміни газового котла під ключ.

Замовивши таку послугу, ви гарантовано отримаєте:

-допомогу у підборі газового котла

-демонтаж старого обладнання;

-підключення нового газового котла;

-заміну кранів, шлангів та інших комплектуючих;

-підключення системи газо-, водопостачання;

-офіційну реєстрацію котла;

-пакет документів.

І все це усього за фіксованою ціною 8500 грн, без усіляких доплат, якщо ви придбали газовий котел у будь-якому 104.ua клієнтському просторі регіону та не змінюєте його розташування у своєму помешканні, потужність котла залишається такою ж та непотрібно змінювати систему димоходу.

Приєднання до газових мереж, реконструкція існуючих або заміна газових приладів на нові. Ці питання рано чи пізно постають перед кожним споживачем газу. І без фахівців тут не обійтись.

Саме тому усі роботи виконуються досвідченими спеціалістами АТ «Дніпропетровськгаз», які пройшли навчання та отримали сертифікати, мають дозвільні документи і сучасне обладнання для виконання цих робіт.

Дбайте про власні комфорт та безпеку з новим газовим обладнанням від кращих світових та вітчизняних виробників та замовляйте послугу у найближчому 104.ua клієнтському просторі. Персональний менеджер центру надасть фахову консультацію, допоможе заощадити час і кошти, супроводжуючи вас, як споживача, на всіх етапах та забезпечить контроль виконання робіт. Також ви маєте можливість отримати усю інформацію щодо послуги з заміни газового котла під ключ в АТ «Дніпропетровськгаз» за місцем проживання.

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!