ПАТ «Черкасиобленерго достроково виплатило державі 90% чистого прибутку на держчастку за 2023 рік.

11 березня, 2024

ПАТ «Черкасиобленерго виплатило державі 1 960 044,04 гривень чистого прибутку на державну частку за 2023 рік. Постановою Кабінету Міністрів від 9 лютого 2023 р. № 129 встановлений базовий норматив відрахування чистого прибутку у розмірі 80%. Втім Товариством було ухвалено рішення збільшити цей норматив до 90% та відповідно сплатити у державний бюджет.

«Ми розуміємо, що сьогодні перед державою стоять складні виклики, щодня країна витрачає значні кошти на обороноздатність, даючи гідну відсіч ворогу. Тож наше Товариство вирішило збільшити розмір базового нормативу та сплатити 90% дивідендів. У складні часи бюджетоутворюючі галузі, компанії та бізнес мають підтримувати економіку країни заради нашої спільної мети – Перемоги»,– зазначив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Нагадаємо, що підприємства, в яких держава володіє часткою акцій, мають виплачувати не менше 80% від прибутку, що припадає на державну частку акцій, до 31 червня. І тільки   6-м компаніям  (АТ "НАК "Нафтогаз України", АТ "Українська залізниця", а також — ПрАт "Укргідроенерго", АТ "Українські енергетичні машини", ПрАТ "Нижньодністровська ГЕС", АТ "Українська оборонна промисловість".) Кабінет Міністрів позавчора встановив строк виплати дивидендів за минулий рік  – 29 лютого 2024 р. Проте, враховуючи, що наразі триває широкомасштабна агресія росії, адміністрацією  ПАТ «Черкасиобленерго» було прийнято рішення сплатити кошти достроково.

Шевченко Мария Сергеевна
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!